Wpis z mikrobloga

#samochody #motoryzacja

Jak mnie śmieszą te robaki co się #!$%@?ą do wszystkiego i szukają problemu zawsze. SUV niedobry bo opór powietrza za duży xD W życiu mam tylko jedno kryterium doboru auta - ma mi się podobać. Mam go "chcieć". I wali mnie ile pali, jakie ma opory itd. Po prostu szkoda mi życia na jeżdżenie czymś co mi nie pasi. Jeśli mam za to zapłacić te parę stów więcej na stacji co miesiąc? Fine with me. Nie jestem krezusem ale jestem gotów zapłacić tą cenę. I to nie tylko finansową. Wiem dobrze że jak sobie kupię MX-5 to już roweru tam nie przewiozę a i w zimie na śniegu może być problem. No i #!$%@?, YOLO. Przynajmniej jak wsiadam to mi się gęba śmieje bo jestem tam gdzie mam być. Głównie ból dupy mają udomowione Janusze z Passatem w kombi bo wiedzą że nigdy nie żyli xD
  • 68
@r333m4k444: Chyba każdy kto jeździ po autostradach xD Czyli na dzisiejsze czasy po prostu w trasie. Jak masz dodupiate Cx i dużą powierzchnię czołową, to nie dość że jest głośno to jeszcze Ci wpi3rdoli do 12L wachy przy 140km/h i co chwile musisz tankować ( https://www.youtube.com/watch?v=SjXZHv876Z8 )

Wystarczy raz się takim autem przejechać żeby stwierdzić że na autostrady tylko normalny niski samochód. No może że nie masz szacunku do siebie i