Wpis z mikrobloga

#samochody #motoryzacja

Jak mnie śmieszą te robaki co się #!$%@?ą do wszystkiego i szukają problemu zawsze. SUV niedobry bo opór powietrza za duży xD W życiu mam tylko jedno kryterium doboru auta - ma mi się podobać. Mam go "chcieć". I wali mnie ile pali, jakie ma opory itd. Po prostu szkoda mi życia na jeżdżenie czymś co mi nie pasi. Jeśli mam za to zapłacić te parę stów więcej na stacji co miesiąc? Fine with me. Nie jestem krezusem ale jestem gotów zapłacić tą cenę. I to nie tylko finansową. Wiem dobrze że jak sobie kupię MX-5 to już roweru tam nie przewiozę a i w zimie na śniegu może być problem. No i #!$%@?, YOLO. Przynajmniej jak wsiadam to mi się gęba śmieje bo jestem tam gdzie mam być. Głównie ból dupy mają udomowione Janusze z Passatem w kombi bo wiedzą że nigdy nie żyli xD
  • 68
Jak kupujesz normalne auto użytkowe, do jeżdżenia na codzień, to właśnie patrzysz na takie rzeczy jak opór powietrza, ile pali, czy do bagaznika zmieści się wózek, czy będzie się go dobrze prowadziło, albo ile ma gwiazdek w testach bezpieczeństwa i czy np nie będzie bezpieczniejszy dla rodziny. Owszem poszczególnym kryteriom przydajesz różna wagę, ale nadal jest mnóstwo kryteriów które ludzie biorą pod uwagę o ile nie jest to zabawka i spełnienie marzeń
@onepnch
No dobra xD, to słuchaj tego. Jak chcesz duże auto klasy D, które nie jest SUVem i nie jest marką premium, to masz obecnie w Europie zajebiście duży problem, bo możesz wybierać spośród 4 modeli xD. Kiedyś było więcej, ale Mazdy 6 już nie produkują, podobnie Forda Mondeo czy nawet Kii Optimy.
- Superb/Passat od VAGa
- Toyota Camry
- Opel Insignia
- Peugeot 508

Jeśli ktoś ma trochę oleju w
via Android
  • 0
@Flypho Najwięcej na suvy boldupia ludzie co właśnie ich nie chcą i nie mają zamiaru mieć. A że wyparły inne auta no to takie prawo rynku, firmy sprzedają to co ludzie kupują
@onepnch w jaki sposób mx5 ma sprawić że nagle korzystam z życia a jakieś użytkowe kombi już nie? ( ͡º ͜ʖ͡º) kwestia perspektywy miras, mi się mordka cieszy jak jestem w stanie załadować na tył dużo rzeczy na jakiś dłuższy wyjazd i tym samym jechać komfortowo w długa trasę, wiatr we włosach w jakimś kabrio pewnie też jest przyjemny, ale takim już w podróż się nie załaduję
via Android
  • 0
@MacAron Radość życia to posiadanie tego co chcesz a nie jazda autem którego nienawidzisz ale kupiłeś bo ci się raz w życiu więcej worków cementu zmieściło. Bo "praktyczne"