Wpis z mikrobloga

Posiadam pewien dysonans, często spotykam się z anegdotkami o babciach, ciotkach czy innych mamach, które mają mówić do swoich męskich członków rodziny słowa typu: "jaki piękny kawaler, panny się ustawiają w kolejkach" itp.
Ja nigdy czegoś takiego nie słyszałem z ust osób z rodziny bliższej czy dalszej, żadna babcia, żadna ciotka itd. nigdy nie wypowiedziały w moją stronę takich stwierdzeń na mój temat;
Dlatego jak czytam te wypowiedzi nie mogę się nadziwić, mam takową teorie, że już od najmłodszych lat kobiety nawet z mojej rodziny analizując moją jakość genetyczna od razu dochodziły do wniosku, że nie mam nawet 1% szans na nic oprócz bycia odrzutkiem społecznym, którego nawet się nie dotyka, ani nie wchodzi w krótką konwersacje.
#przegryw #blackpill #niebieskiepaski #rozowepaski #przemyslenia
  • 5
@Tata_Kasi: Czy ja wiem?
Od dziecka mój 3 lat starszy kuzyn dostawał komplementy i był chwalony, teraz mówią jaki to nie jest przystojniak z sukcesami, a mnie traktowali jak powietrze, nic nie mówili, a jak mówili to tylko z konieczności jak coś chcieli;
Nie że się żale, bo już mam to dawno przepracowane i mam to głęboko w poważaniu, ale takie luźne przemyślenie, spojrzenie z boku.

@Eyjafjallajokhull @Dominikjagoda:
Brutalny birthpill.