Wpis z mikrobloga

  • 15
@Aquamen: Dopisz sobie w profilu dzban. Już ci kiedyś pisałem, że nie dość, że ty to na tym tagu jesteś bez wątpienia najgłupszy (konkurencja jest mocna), to jeszcze głupiejesz z tygodnia na tydzień. Nigdzie nie bronię patologii, bo śmieciami-patolami gardzę (tak jak tobą zresztą). A patologią jest zarówno grupa Ukraińców robiąca b----l i syf po nocach jak i polskie kibolstwo formujące patrole porządkowe.
  • Odpowiedz
p----------ą się jakiegoś ukraińskiego licealisty co sobie będzie gadał przez telefon z matką?


@ekjrwhrkjew: Każdy licealista z Ukrainy, który gada przez telefon z matką, jest notorycznie nękany przez polskich kiboli, sam byłem świadkiem 10000 takich wydarzeń. Ostatnio jakieś małolaty z Ukrainy darły ryja, i puszki po browarach wyrzucili na chodniku tak po prostu, zwróciłem im uwagę, rozumiem, że nie powinienem bo polskie patusy też mogą coś takiego zrobić?
  • Odpowiedz
Tak czy siak, skoro nasze służby nie radzą sobie z zwalczaniem lokalnych patusów, to jeżeli dojdą do tego jeszcze patusy z wschodu, to będzie jeszcze gorzej, tak ciężko to zrozumieć?


@ekjrwhrkjew: Doskonale to rozumiem. Tylko żadnym rozwiązaniem sytuacji nie są ochotnicze formacje sebiksów wyklętych, którzy mogliby jak normalny człowiek zgłosić sprawę na policję, ale tego nie zrobią, bo oni przecież nie są sześćdziesionami XD
  • Odpowiedz
@JPRW

Rozumiem ze masz tam jakas inna perspektywe ale jakos nie kleje tej logiki.

Ukraincy moga robic trzode bo w 600k miescie przed wojna byly mury pomazane? Jak widzisz Polaka r---------------o przystanek (bo jak rozumiem z takimi przypadkami sie spotykasz) to mowisz sobie ze luzik bo Ukraincy tez robia patole czy to tylko w jedna strone dziala czy jak?

Nie widze zadnego powodu zeby jedna patole relatywizowac inna. Jak masz ochote
  • Odpowiedz
@JPRW: Nikt ci tak dzień dobry nie powie i nie zadba o twoje zdrowie jak sebix z nożem w kieszeni (). ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@Aquamen: Szczerze podziwiam twoją konsekwencję z jaką z każdym wpisem i każdym komentarzem udowadniasz jak bardzo ograniczony intelektualnie jesteś. Trzeba do tego naprawdę niezłego samozaparcia.
  • Odpowiedz
@JPRW: Czyli twierdzisz, że w Polsce jest mnóstwo patusów, którymi powinna zająć się policja, doskonale wiesz kto tym patusem jest, ale Policji pomagać nie zamierzasz, prawdziwy prawilniak z ciebie xD
  • Odpowiedz
Rozumiem


@latarnikpolityczny: Właśnie nic nie rozumiesz.

Ukraincy moga robic trzode


@latarnikpolityczny: Nie mogą. Nie mogą robić trzody ani Ukraińcy, ani Białorusini, ani Haitańczycy. Nigdzie, dzbanie, nie pisałem, że mogą. Natomaist śmieję się i będę się śmiać po pierwsze z kiboli przebranych za szeryfów, a po drugie z ich obrońców, bo ci drudzy są jeszcze głupsi od pierwszych.
  • Odpowiedz
Czyli twierdzisz, że w Polsce jest mnóstwo patusów, którymi powinna zająć się policja, doskonale wiesz kto tym patusem jest, ale Policji pomagać nie zamierzasz, prawdziwy prawilniak z ciebie xD


@ekjrwhrkjew: Na podstawie jakiego brawurowego rozumowania wyciągnąłeś taki wniosek?
  • Odpowiedz
@JPRW: Ja obserwuje jak za każdym razem bronisz patologicznych zachowań ukr strony by jednocześnie pluć na wszystko co z Polską związane. Także jestem pod wrażeniem twojego zaparcia.
  • Odpowiedz
@JPRW: Ty na podstawie screena wyciagasz wnioski kto jest patusem a kto nie, więc postanowiłem zniżyć się do twojego poziomu, i twojego brawurowego rozumowania jakiś problem?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@JPRW jakbys wyszedl czasem z piwnicy i pogadał z ludźmi z real life to byś wiedział, że chuliganka to przeszłość i ewentualnie jakieś incydenty a nie normalna skala wśród kibiców. Jesteś sojowym przegrywam, który klika w klawiaturę i przelewa rzadkie przemyslenia z głowy na forach. Śmiać mi się z ciebie chce, ty chyba od 2005 z domu nie wyszedłeś
  • Odpowiedz