Wpis z mikrobloga

#zwiazki #rozowepaski #ankieta

Wyniki ostatniej ankiety to jest #!$%@? jakieś nieporozumienie. Nie wiem wiem co bardziej szokuje - fakt że nie przeszkadza Wam nieumyta kobieta czy to, że połowa z was sama nie myje tyłka poddaniu stolca! No po prostu #!$%@? szok! Broda elegancko przystrzyżona u barbera, markowe ciuszki, drogi zegarek, dobra praca, wysokie mniemanie o sobie, alfa i omega w każdym temacie prawiacy wszystkim mądrości życiowe, pewny siebie A DUPA BRUDNA, Z ZASCHŁYM GÓWNEM. Taki wasz obraz. Chińczycy się z nas śmieją że brudasy bo rozmsmarowują gówno po tyłku i mają zupełną rację! No ręce opadają, ludzie - ODROBINĘ HIGIENY...
Mysiekpysiek - #zwiazki #rozowepaski #ankieta 

Wyniki ostatniej ankiety to jest #!$%...

źródło: Screenshot_20230721_083407_com.huawei.browser_edit_869118578905403

Pobierz
  • 14
@Mysiekpysiek: Najlepsze są komentarze. To obrzydliwość, ale ludzie myślą, że jak będą trzeć papierem, aż będzie biały to znaczy, że dupa czysta. Nie, że ma roztartą cienką warstwę do okoła.
Ofc czasami są takie "idealne" wypróżnienia, gdzie płyny z jelit idealnie otaczają klocuszka i faktycznie wtedy papier jest od razu czysty, bo organizm się sprawdził.
Ale tak nie jest zawsze. Różne pokarmy różnie działają, a nie oszukujmy się. 90% p0laków nie
@Mysiekpysiek: kiedyś w byłej robocie jak powiedziałem chłopakom, że myję dupę po sraniu to mnie od pedołów wyzywali, dlatego co się dziwić dziewczynom z polski, że wolą takiego Araba który o higienę dba niż p0laka śmierdziela w chińskich gaciach z bazaru
viero - @Mysiekpysiek: kiedyś w byłej robocie jak powiedziałem chłopakom, że myję dup...