Wpis z mikrobloga

I tak będę spamował wpisami i żalił się jak ostatnia ciota tutaj, skoro taki smuteczek może to ja też. Tutaj przynajmniej może ktoś poczyta i postara się pomóc albo wspomoże dobrym słowem. Skoro własnemu psychiatrze nie mogę powiedzieć bo ta rura idzie tylko na łatwiznę i straszy szpitalem przy najmniejszym gównie to będę mówi to nagłos tutaj. Tej durnej babie jakbym powiedział że no trochę smutno mi jest to ta pinda od razu by szpitalem straszyła. Nie polecam jej ani szpitala, zero wywiadu tylko głupie pytanie jak pan się czuję, a potem faszerowanie lekami, kupa nie szpital. A tak jak głupia się trzyma tego co w tym chlewie obsranym gównem powiedzieli. Uuuu pan nie jest chory to tylko zaburzenia osobowości uuu wymyśla se pan uuu zwala winne na wyimaginowane choroby uu gtfo. Jak mój pierwszy drogi psychiatra, można powiedzieć że elita krakowska w tej branży mi wypisywał drogie leki i faszerował nimi jak kaczkę to jednak dobra diagnozę postawił. Miałem być u niego godzinę, a z racji że następnego pacjenta miał na za półtorej godziny to siedziałem tam godzinę i 15 minut. I postawił dobrą diagnozę, a nie na odpierdziel se powiedział uuu zaburzenia osobowości, dalej następny dziękujemy za wizytę w nfz bla bla a dupa nawet tego nie było. I ci sanitariusze czy pielęgniarze zwał jak zwał. Idę sobie z typem i sie śmiejemy do siebie bo mieliśmy w pingla grać, a te małpy do mnie uuu panu za wesoło to w pasy może NOSZ KWWAA Albo teksty tych pielęgniarek, a co pana w domu nie nauczyli że się wstaję na wizytę? łóżka chyba też nie coo, a jak jej odpyskowałem to wiadomo UUU PASY. Najpierw mi pozwolili e fajka mieć potem zabrali, potem pozwolili i mieli pretensję że ciągle se dolewam olejku XD 2 razy dziennie, nie możecie mi dać olejku to w takim razie macie mi dolewać, za to wam płacą obrzydliwe roszczeniowe pasożyty FAKJU SZPITAL BABIŃSKIEGO 1 GWIAZDKA Tylko pani psycholog miła była mimo że czasami była sarkastyczna ale ja lubię takie babki co nawet jej sam powiedziałem, a pani odpowiedzialna za oddział bożę marzenie, taka kobieta wspaniała a musi pracować z takimi gnidami ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#przegryw #depresja #tfwnogf #psychiatria #feels #samotnosc #nobodygivesafuck
  • 10
  • Odpowiedz
  • 2
@pozmu: Ale to jest jakiś absurd każdy ze mną rozmawia tymi tanimi głupi frazesami, czuję się jakby roboty które za cholerę nie wiedzą jak się czuję do mnie rozmawiały. Jest tylko jedna osoba która ze mną rozmawia jak człowiek z człowiekiem, nie prawi głupich kazań, nie daje swoich oklepanych ignoranckich rad tylko takie które wiem że mają nawet najmniejszą szansę na powodzenie. Jedna osoba, która dosłownie uratowała mi życie, gdyby
  • Odpowiedz
  • 0
@pozmu: A z tym psychiatrą to do reszty, powiem że mi się srać chce a ona no to musi pan iść do szpitala XD Totalna wyjebka, byle tylko odbębnić swoje (°°
  • Odpowiedz
@Wanzey wydaje mi się że ten pomysł z pisaniem jest nie głupi. Pisz więcej, nawet nie najgorzej się czyta, taką swojskość czuć we wpisie. Nawet jakby nic się nie zmieniło to przynajmniej popracujesz nad "piórem", co będzie wartością sama w sobie.
  • Odpowiedz
@Wanzey: Szpitale są do niczego. Też miałam w sobie wiele żalu po wizycie w szpitalu, kiedy nastąpiło wielkie rozczarowanie. Człowiek liczy, że w ciężkiej sytuacji mu pomogą, a jest wręcz przeciwnie. Nigdzie nie poczułam takiego braku zrozumienia i empatii jak w szpitalu ze strony personelu. No więc trzymaj się, nie jesteś w tym sam. Za jakiś czas pogodzisz się z myślą, że to niekoniecznie jest miejsce, w którym otrzymasz pomocną
  • Odpowiedz