Wpis z mikrobloga

Dajmy na to że gość jedzie nie o 3:00 tylko o 15:00 na przejściu i w okolicy ludzie dorośli, dzieci on te 2 promile plus ev. narkotyki(bo w końcu taka podobny poziom patologii jak durczok) zapierdziela 140 i kasuje kilka osób.
Nie zyczę nikomu źle ale w sumie los/natura czy jak ktoś tam wierzy Bóg sami pozbyli się chwasta. Prędzej czy później i tak by #!$%@?ł coś podobnego. Aż dwa plusy z tego, pierwszy ze jednego pirata drogowego mniej i drugie, że nie zginął nikt niewinny chociaż może ktoś z jego pasażerów na pokładzie zbłądził zadając się z taką patologią.
Taka prawa 2%,140kmh + ev. narkotyki = patologia
#peretti #krakow #wypadek
TheMexicano - Dajmy na to że gość jedzie nie o 3:00 tylko o 15:00 na przejściu i w ok...

źródło: LANDSCAPE_840

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • 1
@30062018: a skąd wiesz ze po 2 promilach by nie jechał o 15tyle? na bank alkusy ćpuny nie znają granic @paczelok a skąd wiesz ze tylko napity? nawąchałby sie czegoś i by odwalił taką samą maniane niezależnie od pory dnia, rozwalił się bez osób niewinnych i elo
  • Odpowiedz
ale nie jechałby o 15 tyle.

@30062018: nie raz jechał jak #!$%@? w środku dnia na własne oczy widziałem, zresztą komentarz który mu zostawiłem 2 lata temu na tablica rejestracyjna który był cytowany przez większość mediów zostawiłem akurat po 15 jak szalał po Wielickiej, pamiętam to jakby to było wczoraj
  • Odpowiedz
@diarrhoea: Szkoda nie dlatego, że o niego barany się robiły. Lecz dlatego, że teraz tam debile kładą śmieci i znicze - więź to wypieprz bo chcesz usiąść, cokolwiek to Cię lud zabije...
  • Odpowiedz