Wpis z mikrobloga

#p0lka #logikarozowychpaskow #blackpill #przegryw
piękne, empatyczne polskie kobiety ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mentorka zrobiła przegrywowi test na przełamywanie nieśmiałości... i dostał bombę na łeb od polskich ślicznotek a od jednej nokaut: NIE TA LIGA INCELU bo ona jest modelką na instagramie, jest inna niż wszystkie.
Z jednej strony zrobiło mi się żal typa a z drugiej....jakim trzeba być debilem, żeby brać udział w tego typu programach, przecież to aż skręca od oglądania...Nasłuchał się rad mentorki, że laski lubią spokojnych i miłych facetów xDD Prawda jest taka, że jak nie masz wyglądu to sobie lepiej siedzieć na wykopie razem z nami i nigdy ale to przenigdy nie słuchaj rad normictwa a w szczególności rózowychpasków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
witek027 - #p0lka #logikarozowychpaskow #blackpill #przegryw
piękne, empatyczne polsk...
  • 78
  • 11
@WyzwolonaPodrozniczka:

I tak nie dotrze.

Do mnie już dawno dotarło jak działa rynek matrymonialny, teraz edukuję i ostrzegam mireczków przed bajkami jakie piszą i opowiadają rozowepaski i normictwo. Żeby nie dali się poniżać jak typek z tego programu i nie wierzyli w bajkową romantyczną miłość, bo życie to kooorwa, nie mogą pozwolić sobie wejść na łeb.
@CloudSpanner wy oczekujecie, ze kobiety nagle zaczna sie slinic do brzydkich ludzi? Przeciez to nie ma sensu, ludzie nie sa tak zaprogramowani. Mezczyzni tez nie chca przebywac z brzydkimi kobietami.

To samo zreszta z babami - jak jest brzydka to sorry, ale nikt nie chce oprocz jakichs desperatow
@Linnior88: @WyzwolonaPodrozniczka @Mamaboss przecież wasza reakcja jest najlepszym potwierdzeniem tego co chłop napisał. to nie chodzi o to że na pytanie "czy można się dosiąść" wszystkie odmówiły, tylko że tępe urwiska potraktowały faceta jak śmiecia tylko dlatego że chciał pogadać. zamiast przyznać że te głupie szony nie mają za grosz kultury i pokazują takim zachowaniem swoje obrzydliwe charaktery, to wy jeszcze ciśniecie tego gościa który przecież nic złego nie zrobił i
  • 11
@Ulic_Qel_Droma:

wy oczekujecie, ze kobiety nagle zaczna sie slinic do brzydkich ludzi?

a kto tego oczekuje? ja tylko staram się pokazać jakie różowe są naprawdę, żeby mireczki nie słuchali porad typu wyjdź do ludzi, idź pobiegaj czy jakieś kursy tańca. WYGLĄD JEST NAJWAŻNIEJSZY, jeżeli go nie masz to możesz na głowie skakać i nic to nie da w relacjach z kobietami.
Na wykopie jesteście jechane bo was przejrzeliśmy i macie ból doopy


@witek027:

Mnie nikt nie przejrzał, jestem inna niż wszystkie i mam ból doopy, że ktoś mi wmawia, że zna mnie lepiej niż ja samą siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Szyszkalogin: to wy jesteście gorsi, nikt tak nie nadaje na płeć przeciwną jak wiecznie niezadowoleni samcowie nadają na kobiety, wymagania z kosmosu macie i wszystko wam przeszkadza w kobietach, nawet głos xD wam się nie dogodzi i stąd ta frustracja i stękanie na kobiety.
@koniozwalacz

@Linnior88: @WyzwolonaPodrozniczka @Mamaboss przecież wasza reakcja jest najlepszym potwierdzeniem tego co chłop napisał. to nie chodzi o to że na pytanie "czy można się dosiąść" wszystkie odmówiły, tylko że tępe urwiska potraktowały faceta jak śmiecia tylko dlatego że chciał pogadać. zamiast przyznać że te głupie szony nie mają za grosz kultury i pokazują takim zachowaniem swoje obrzydliwe charaktery, to wy jeszcze ciśniecie tego gościa który przecież nic złego nie zrobił
@WyzwolonaPodrozniczka: dokładnie xD nawet jak mi się nie podoba facet to "po angielsku " daje mu do zrozumienia że jednak nic z tego tymczasem wykop zalacy się na kobiety:
Ty gruba krowo schudnij , stara jesteś tylko szczupłe bogate julki (które plują mu w ryj ale nadal twierdzi że tylko taka na niego zasługuje )
nie oderwane od pługa z wywalonym ego p0


@witek027: no tak bo wszystkie kobiety z Polski są takie same xD zawsze cisnę bekę z gloryfikacji pań z zagranicy, mokry sen każdego przegrywa, fantazjowanie o egzotycznych paniach i plucie na własny naród xD jesteś ulepiony z tej samej mąki, panie oderwany od pługa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Linnior88: co to znaczy "już się nie pluj"? mam nic nie pisać bo ty tak chcesz, bo ciężko dyskutować z faktami, czy o co ci chodzi? ta strona istnieje po to żeby dyskutować, jak chcesz uciszać ludzi to musisz to robić w komentarzach na swoim instagramie. widzę że nie potrafisz się odnieść do tego co napisałem i chyba stąd taka reakcja.

faceci tak samo by potrakowali kobietę która nie uważają za