Wpis z mikrobloga

Ej zupełne szczere pytanie do wyborców Konfy. Jak wiemy przeszła do was Anna Siarkowska. A jeśli istniałby wybór - ona albo Klaudia Jachira to którą byście woleli?

Oto jak panie głosowały:

13. emerytura - Siarkowska ZA Jachira PRZECIW
14. emerytura - Siarkowska ZA Jachira PRZECIW
500+ na 800+ - Siarkowska ZA Jachira PRZECIW
Dodatek do dekoderów - Siarkowska ZA Jachira PRZECIW
Uszczelnienie zakazu handlu w niedzielę - Siarkowska ZA Jachira PRZECIW

To jak? Która bardziej nadaje się do Konfederacji?

#neuropa #bekazprawakow
#konfederacja #polityka
yahoomlody - Ej zupełne szczere pytanie do wyborców Konfy. Jak wiemy przeszła do was ...

źródło: klaudia_jachira_portrait-scaled

Pobierz

Kogo wolisz w Konfederacji

  • Anna Siarkowska 12.7% (153)
  • Klaudia Jachira 87.3% (1051)

Oddanych głosów: 1204

  • 35
  • Odpowiedz
@kuroszczur: co ciężko zweryfikować? Masz głosowania, często wyłamywała się z PO, gdy reszta partii popierała socjal. Ona reprezentuje liberalizm gospodarczy bez światopoglądowego konserwatyzmu. Aż libertariańska to pewnie nie jest.
  • Odpowiedz
Dla Jachiry pakiet luxmedu za 7 dych miesięcznie rozwiązywał problemy opieki zdrowotnej, więc jak najbardziej pasuje do konfederosji jeśli chodzi o krytyczne myślenie i rozumienie świata
  • Odpowiedz
@yahoomlody: nie wiem w sumie wyborcą, której partii jestem, zielonego pojęcia nie mam na kogo głosować, na pewno nie PiS i PO, ale patrząc jak głosowały obie Panie to z pewnością wolałbym Klaudię, socjalizm dla mnie jest jednym z najgorszych pomysłów. Państwo opiekuńcze - tak, socjalistyczne - zdecydowanie nie.
  • Odpowiedz
@yahoomlody: Jachira, chociaż nie podobają mi się jej populistycznie-"wolnorynkowe" poglądy to jest osoba bardzo inteligenta, utalentowana, pracowała w życiu w normalnym zawodzie (aktor), zadbana o dobrej prezencji. Świetny kontakt z wyborcami, empatia a jednocześnie potrafiąca celnie lecz w odróżnieniu do brauna, kulturalnie, uderzyć ostrzem satary. Cała konfa zebrana razem tyle nie potrafi. Gdzie ona w konfie xddd
  • Odpowiedz