Wpis z mikrobloga

506 196 + 30 + 17 = 506 243

Rowerowy spacer z różowym i żwawsza runda solo z testem budżetowego siodełka Wittkop Medicus Twin 7.0.

Kosztuje 50 zł, komfort – sztos. Zobaczymy, jak na trasach 100+.

Pierwszy raz pełnym ciężarem dupska wygodnie i bez bólu siedziałem na siodełku. Pod względem jakości wykonania i użytych materiałów nie jest zachwycające, nie wróżę mu wieloletniej kariery, ale za te pieniądze... W każdym razie nie wygląda aż tak tandetnie, jednak do Brooksa mu trochę brakuje ( ͡º ͜ʖ͡º)

Max square: 16x16
Max cluster: 326
Total tiles: 627

#rowerowyrownik #rower #rower #ruszwykop #ruszmirko #ruszdupsko #kwadraty #poznan #podrozujzwykopem

Skrypt | Statystyki
peanut_whu - 506 196 + 30 + 17 = 506 243

Rowerowy spacer z różowym i żwawsza runda s...

źródło: WhatsApp Image 2023-07-21 at 08.11.42

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • 0
@Poemat: a długo już wytrzymało? Bo te wszystkie odstające czy naklejane na siodełko elementy sprawiają wrażenie, że zaraz zaczną odchodzić. Tak czy siak, jeśli nie stanie się to za kilka tygodni, a za rok – pewnie kupię drugie. Póki co komfort genialny. Żadnych słabych stron pod tym kątem nie widzę.
  • Odpowiedz
Pod względem jakości wykonania i użytych materiałów nie jest zachwycające, nie wróżę mu wieloletniej kariery, ale za te pieniądze...


@peanut_whu: ja na siodełku wittkopa zrobiłem już chyba z kilkanaście tysięcy kilometrów i wciąż jest jak nowe
  • Odpowiedz