Wpis z mikrobloga

Mireczki.
Staje właśnie przed dylematem brnąć dalej w netfliks i dopłacić te 9 zł czy przejść na coś innego.
Ogólnie potrzebuje obiektywnej opinii nie obarczonej typowym polacko cebulackim klasykiem: "huurr durrr yebany netfliks bojkotować bo CHCOM dziewynć zyla wincyj" w dupie to mam, a nawet uważam, że słusznie robią.
W każdym razie chciałbym się dowiedzieć głównie coś o HBO go.
Wiem, że jakość produkcji jest tam w hooj lepsza, ale głównie interesuje mnie ich ilość i - tutaj pytanie do rodziców - jak tam stoi temat bajek dla dzieci ? Czy opcja jest bogata i jak się ma proporcjami do Netflixa ? Znacie gdzies jakies porównanie tych platform ? czym wogóle różni sie hbo go od hbo max ???

W OBRAZKU WRZUCAM MÓJ HOŁD DLA HBO ZA NAJLEPSZY SERIAL WSZECHCZASÓW SZCZEGÓLNIE JEŚLI CHODZI O POPRAWNOŚĆ PREDYKCJI PRZYSZŁOŚCI DO JAKIEJ MOIM ZDANIEM ZMIERZA LUDZKOŚĆ. ŻADEN SERIAL NIE TRAFIŁ LEPIEJ. KAŻDY KTO TWIERDZI, ŻE KOŃCOWE SEZONY BYŁY SŁABE, BYŁ PO PROSTU ZBYT DURNY, ŻEBY POJĄĆ TEN GENIALNY #!$%@? ROZMACH GENIUSZU WIĘC PLUJE NA NIEGO.

#netflix #netflixrodzina #pytanie #pytaniedoeksperta #hbo #hbogo #hbomaxpl #bajki #seriale #ogladajzwykopem #filmy #filmweb #vod #westworld #sf #sciencefiction #kinematografia #iptv
WykopowaDekoherencja - Mireczki. 
Staje właśnie przed dylematem brnąć dalej w netflik...

źródło: MV5BZDg1OWRiMTktZDdiNy00NTZlLTg2Y2EtNWRiMTcxMGE5YTUxXkEyXkFqcGdeQXVyMTM2MDY0OTYx._V1_FMjpg_UX1000_

Pobierz
  • 7
@WykopowaDekoherencja: Dla dzieci najlepszą opcją jest chyba Disney - dużo animacji i filmów przyrodniczych. HBO ma obecnie takie problemy finansowe, że zaczął sprzedawać Netflixowi swoje inkluzywne produkcje takie jak Pacyfik. Co do Netflixa to masz rację - wykopowi eksperci nie mają o niczym pojęcia. Netflix posiada największą bazę produkcji, ma najwięcej wysoko ocenianych tytułów w bazie i do tego jest to najtańsza oferta na rynku (cena-tytuł). Ma też najwięcej nieanglojęzycznych produkcji.