Wpis z mikrobloga

@ortalionnajman Aha, czyli kobieta 3 lata temu zwróciła uwagę na #!$%@?ą sytuację kobiet w Polsce jeśli chodzi o aborcję i dyktat katolski w sprawach świeckich, co w 100 procentach się sprawdziło na jej przypadku i przez to z nią jest coś nie tak, a nie z krajem w którym żyjemy? Ja wiem że technologia garncarska idzie ciągle do przodu, ale że takiego dzbana da się wysrać jak Ty to się nie spodziewałem
przez to z nią jest coś nie tak,


@levidos: Nie podniecaj się tak "tęczowcu" bo ci żyłka pęknie. Z nią było coś nie tak bo się wiele lat leczyła psychiatrycznie. Jak to nie jest dowód że coś jest nie tak z człowiekiem, to jakiego jeszcze mocniejszego dowodu oczekujesz?
Można ich rozbierać i sprawdzać co mają w odbycie, odbierać im własność i traumatyzowac


@levidos: Są dokładnie takimi samymi osobami jak inni. Przysługują im dokładnie te same prawa i obowiązki. Jednym z obowiązków obywatela Polski jest wykonywanie poleceń funkcjonariuszy policji. Przykro mi ale tak jest czasami że trzeba poskromić dumę i zacząć wykonywać ich polecenia. Jak tego nie będziesz robił to oni i tak cię do tego na koniec zmuszą.
Jednak
@Thorkill:

Przed obcymi ludźmi też się często chętnie rozbierała na tych spędach LGBT. Są zdjęcia, nie będą ich wklejał.


Co to ma do rzeczy? Dobrowolnie i w imię sztuki może takie rzeczy robić. I nie wyjeżdżaj ze swoim pojęciem "sztuki" i jak bardzo ci się to nie podoba, bo nikogo to nie obchodzi.

Nie podniecaj się tak "tęczowcu" bo ci żyłka pęknie. Z nią było coś nie tak bo się wiele
Na wielu jest półnaga lub wręcz całkiem nago, to tak apropo tego jak się podobno niekomfortowo czuła że musi się rozebrać przed policjantkami


@Thorkill: Sugerujesz baranie że wrzucając nagie zdjęcia na swoje profile jest to jednoznaczne z bezproblemowym rozbieraniem się przed obcymi typami? xD

Przed obcymi ludźmi też się często chętnie rozbierała


A robiła to z własnej woli czy ktoś jej kazał? Nie widzisz pewnie różnicy xD