Wpis z mikrobloga

#przegryw #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #p0lka #tinder #samotnosc

Gdybym miał więcej kasy, myślę, że miałbym dużo większe powodzenie u kobiet. Kto wie, może nie byłbym sam, może nawet miałbym rodzinę.

W poniedziałek wieczorem wracałem do mieszkania idąc przez Krakowskie Przedmieście. Widziałem kilka par, gdzie naprawdę ładne dziewczyny szły za rękę z bardzo brzydkimi facetami, jeden gościu po prostu był tak ulany, że aż mu brzuch wystawał spod koszuli. Wiem, że to chamskie twierdzić, że wszystkie te dziewczyny są z nimi ze względu na pieniądze, ale kto wie jak to z nimi jest. Szczegółów nikt nie zna. Biorąc jednak pod uwagę to, jak wiele kobiet patrzy na wygląd, a jak mało zwraca uwagę na charakter, czy osobowość, kto wie czy pieniądze nie przeważyły w takich przypadkach jak te opisane wyżej. Wiecie co, ja nawet nie mam pretensji o to do kobiet, że są takie pragmatyczne w swoich działaniach i wyborach. Takie jest po prostu życie, tak działa ewolucja i dobór. I tego nie zmienimy.

Tak sobie myślę, że nawet gdybym kiedyś dużo więcej zarabiał I czegoś się dorobił, zważywszy, że teraz mam 34 lata, czystą kartę, dobry i uczciwy charakter, duże poczucie odpowiedzialności, również na dane słowo, nie opłacałoby mi się wchodzić w związki z kobietami w zbliżonym wieku (na młodsze to praktycznie nie ma co liczyć) które już mają takie doświadczenia życiowe, takie "przebiegi" i są tak zwichrowane życiem, że tylko bardziej bym się zatruwał z nimi, aniżeli żyjąc z samotności.
Kopytnik_1 - #przegryw #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #p0lka...

źródło: Screenshot_20230704-120545~2

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kopytnik_1: Ty beciakiem chcesz zostać? W takim związku to jest s--s raz w miesiącu po ciemku pod kołdrą. Taka kobiet wcześniej czy później zdradzi. I najpewniej przeceniłeś urodę tych kobiet.
  • Odpowiedz
że to chamskie twierdzić, że wszystkie te dziewczyny są z nimi ze względu na pieniądze, ale kto wie jak to z nimi jest


przecież to normalne że kasa, czy nawet potencjalna kasa (np. kończący studia lekarz czy prawnik może jeszcze nie mieć kasy, ale podbija to jego atrakcyjność.

co przyciąga kobiety? a co przyciąga ciebie?
np. wolisz mieszkać w mieszkaniu w którym jest 23 stopnie niż w namiocie w którym p----i albo żar bucha?
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: tak tak,jakbys miał więcek kasy,jakbys był przystojniejszy,jakbyś mieszkał gdzie indziej...zawsze te wymówki( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 1
Tinder to g*wno. Tam kobiety zwracają uwagę na wygląd. Jak jesteś odpowiednio materialnie ustawiony, to musisz działać. Dobrze jest wychodzić do ludzi, a jeśli bardzo chcesz skorzystać z portali dla singli to lepsze są takie typu: sympatia. jeżeli nie jesteś jakimś przystojniakiem, ale masz pieniądze, Twoje szanse są bardzo duże na znalezienie kogoś. Musisz mieć świadomość, że jeśli nie jesteś przystojny (nie wiem, nie znam Cię) to jakieś super ładnej dziewczyny raczej
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: przeciez żenią się tylko piekni i bogaci( ͡º ͜ʖ͡º) to w koncu jaki masz problem? braku kasy czy urody bo zaraz dolozysz kolejnych 10( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@Ninx: Zawsze są wyjątki i Ty ich się uczepiłaś. A jak to się mówi, wyjątki potwierdzają regułę. Ja natomiast piszę na tendencję, która dotyczy ogólnego stanu rzeczy. No i nie odpowiedziałaś mi na pytanie, czy związałabyś się z chłopakiem, który Ci się nie podoba.
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: wyjatkami to są własnie ludzie przystojni,wiekszosc jest przecietna i poniżej i jakos się żenią( ͡º ͜ʖ͡º) to chyba oczywiste ze nie zwiazalabym się kims kto mi sie nie podoba,rozumiem ze ty bys związał z każdą?( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@Ninx: Związałbym się z tą osobą, do której coś czuję i która czuje coś do mnie. Wygląd nie stoi na pierwszym miejscu. Nieraz było tak, że podobała mi się dziewczyna, która wcale nie była jakaś urodziwa. W drugą stronę to tak już nie działało.
  • Odpowiedz
@Ninx:

@Kopytnik_1: a dlaczego mialo by dzialac? to ze ona cie pociągała w jakiś sposób to nie znaczy,że ty ja,i to jest normalne


Nie, oni tego nigdy nie zrozumieją. Oni patrzą na relacje tylko przez pryzmat swoich oczekiwań i nie rozumieją, że kobieta też jakieś ma i niekoniecznie oni muszą spełniać jej standardy. Cały pic w tym, żeby obie osoby się wzajemnie chciały a to, że incel ma
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: Jeśli czegoś się już dorobisz w życiu i chcesz wejść w związek, to pojawiają się inne problemy i też nie jest tak różowo, np. masz jakiś majątek, na który ciężko pracowałeś i chcecie wziąć ślub. W 90% przypadków zaproponowanie intercyzy skończy się rozstaniem albo poważnymi spięciami. A wiązanie się w ten sposób bez intercyzy jest bardzo ryzykowne. Więc jeśli już wiążesz się w wieku 30-40 lat i czegoś się
  • Odpowiedz
teraz mam 34 lata, czystą kartę


@Kopytnik_1: U mężczyzny (zwłaszcza w Twoim wieku) to tak nie działa. Czysta karta to brudna karta. Kobieta nie widzi w braku doświadczenia u faceta żadnej zalety. KAŻDA kobieta Ci to powie, że facet który nigdy z nikim nie był to odpad i takich należy unikać. Istnieje nawet grupa kobiet w przedziale wieku 30+ które celują TYLKO w zajętych bo uważają, że samotny mężczyzna po
  • Odpowiedz
Tak sobie myślę, że nawet gdybym kiedyś dużo więcej zarabiał I czegoś się dorobił, zważywszy, że teraz mam 34 lata, czystą kartę, dobry i uczciwy charakter, duże poczucie odpowiedzialności, również na dane słowo,


@Kopytnik_1: Wszystkie cechy, które tutaj wymieniłeś to dla kobiet wady.

34 lata i samotny - red flag bo gdyby był ok to by był
  • Odpowiedz