Wpis z mikrobloga

@Linnior88: Wzięłabyś chociaż jakieś ogłoszenie zrobiła, coś byś sobie dorobiła, a tak to dajesz dupy na lewo i prawo i co z tego masz? Chociaż z drugiej strony rozumiem, kto by chciał płacić za takie próchno xD
  • Odpowiedz
  • 2
@Linnior88: dziecko drogie kto cię tak skrzywdzil? Jak sobie chadow wybierasz jak kazdy gadzi mozg a nie normalnego ziomka to sama jestes sobie winna. Musze cie zmartwic. Wiecznie mloda nie będziesz a jak sadze masz juz na karku 35 lat (88 to rocznik urodzenia?). Lada moment twoje przygodne peklowania sie skoncza bo zrobisz sie stara dupa a w sumie to juz jesteś. Twoje kolezanki mezate i dzieciate jak będziecie gdzies
  • Odpowiedz
@kamil-tika: mezate dzieciate koleżanki już dostają garba i żałują małżeństwa pewnie niedługo będą rozwody , czym ty mnie straszysz ? Tym że jestem wolna? Nikt mnie nie zdradza ? Nikt nie lekceważy, że robie co chce?
Faktycznie jest czego żałować że nie dostaje garba of posiadania rodziny, która zazwyczaj i tak ma kobietę za nic
Straszne życie że pije winko słucham muzyczki zamiast znosić zdrady prostaka i od rana do
  • Odpowiedz
@Linnior88: Typowa baba co świadomie lub nie-świadomie szuka przystojnego badboya, a potem dziwi się, że ten zachowuje się jak badboy. Taki sam przypadek jak Fagata, która zawsze #!$%@? że szuka łobuza, najlepiej po więzieniu, wysokiego, umięśnionego, a potem zdziwko bo ją chłop zdradza... Sama źle wybierasz i tyle, a nie że 99% chłopów jest #!$%@?.
  • Odpowiedz
@LukiNyga: z moich 3 byłych każdy wyglądał dosłownie jak kupa albo spaslak a i tak nie przeszkodziło im to w tym żeby się zachowywać jak książę, wina polskich mamus że nawet śmiecia bez honoru i pracy wychowują na kaprysnego arystokrate
Niestety w Polsce nie tylko badboye ale też zwykli nieudacznicy mają o sobie zdanie jak o ksieciu
  • Odpowiedz
@Linnior88: nie wiem, bo nie znam Twoich byłych. Wiem natomiast że kobiety często zakłamują rzeczywistość. Koleżanka mówiła, że poznała fajnego porządnego chłopa, spotkałem ich raz na mieście a tu chłop: łysy, cały wydziarany, ubrany w ubrania patriotyczne + czapka #!$%@? + kołczan prawilności, na samochodzie wlepa "pokaż cycki dam ci ciastko", dodatkowo potem mi powiedziała że miał problemy z prawem. Jakim cudem w jej oczach był porządny? No nie mam
  • Odpowiedz
  • 1
@Linnior88: coraz bardziej agresywna sie robisz xD No dobra juz wiemy, ze jestes nowoczoszesna, wyzwolona lymyn to mam pytanie czysto teoretyczne. Teoretyczne bo wiadomo, ze wszyscy faceci sa beee ale zalozmy, ze gdzies tam po ziemi lata jakis jeden jedyny spoko typek ktory ci sie podoba i na ktorym ci zalezy. Mam nadzieje, ze powiedzialabys my o swojej przeszlosci, o dawaniu na prawo i lewo bo jestes nowoczesna i wyzwolona?
  • Odpowiedz
natomiast faceci single gina szybciej niż faceci po slubach


@Linnior88: ja znam przypadek żonatego kolegi co zmarł w wieku 44 lata i kolegi singla co żyje mając 50 lat. Nigdy nie wiadomo jak to będzie.
  • Odpowiedz
Kobiety które najczęściej żyją po 100 lat to stare singielki , natomiast faceci single gina szybciej niż faceci po slubach


@Linnior88: Tylko zapominasz, że kobiety wychodzą za mąż za facetów i wyższym statusie społecznym od swojego -> bogatszych, zdrowszych i silniejszych, natomiast faceci żenią się "w dół", więc oczywiście, że jeżeli wśród samotnych u kobiet masz najbogatsze, najlepiej wykształcone, a u facetów najgorzej wykształconych i najmniej zarabiających, to statystycznie kobiety
  • Odpowiedz
@CzaryMarek: ale wysrywy xD jeszcze 10 lat temu baby po wsiach brały za mężów facetów bez roboty i one na nich dymaly, ty piszesz o Niemczech Ameryce gdzie od zawsze było pełno porządnych facetów nie o Polsce gdzie alkusa trzeba było utrzymywać
  • Odpowiedz
są badania które pokazuja ze kobiety w malznestwach żyją krócej natomiast faceci dłużej, wszystko w temacie


@Linnior88: Ja się odnosiłem do tego cytatu, porównujesz z dupy rzeczy, bo średnio jak już mówiłem, faceci żenią się z biedniejszymi i gorzej wykształconymi kobietami od siebie. Kobiety z bogatszymi facetami, więc oczywiste, że jeżeli zostają ci z jednej strony ponadprzeciętnie bogate kobiety i biedni mężczyźni, to samotni mężczyźni na papierze żyją krócej niż
  • Odpowiedz
@Linnior88: Mówisz o jakimś spotykaniu facetów, a potem że ja przedstawiam jakieś teorie. To znany fakt, że największe szanse na bycie samotnym, mają bogate i wykształcone kobiety oraz biedni i niewykształceni mężczyźni.
Mężczyźni zdecydowanie nie patrzą na pieniądze u kobiet tak mocno (o ile w ogóle) jak kobiety u mężczyzn, w tym momencie się kompromitujesz. U kobiet liczy się młodość, płodność i niewinność, a u mężczyzn siła, status, pieniądze.
  • Odpowiedz
@Linnior88: Bo facet który ma status i pieniądze potrafi zmieniać status swojej rodziny, więc takiej sytuacji nie zobaczysz, ponieważ mąż lekarz szybko zapewni dziewczynie z którą chce być pracę. Za to małżeństw gdzie facet jest dyrektorem a poznali się jak żona była sekretarką masz mnóstwo, odwrotnych sytuacji tyle co kot napłakał.
CzaryMarek - @Linnior88: Bo facet który ma status i pieniądze potrafi zmieniać status...

źródło: newfigure2wang-w640

Pobierz
  • Odpowiedz