Wpis z mikrobloga

@kamil-tika: najczęściej kobiety wyzwolone są tym i tym , laska która dużo zarabia ma pasję ma wylane na stałe związki
Dla kobiety związek to kierat ale wiele się na to decyduje bo się boją być same boją się że sobie nie poradzą mimo że często bez faceta jest dużo lżej
Szczerze to ja po moich związkach odzylam jako singielka zrobiłam się zdrowsza a nawet młodsza
Związki przedłużają życie facetom ale kobiety
  • Odpowiedz
  • 41
@Linnior88: co czytanie wysokich obcasow, onetow, gazet wyborczych robi z ludzmi xD Baba wynalazla wehikuł czasu dzieki ktoremu moze odmlodniec dzieki zerwaniu z chlopem. Problem z dzisiejszymi dupami jest taki, ze wiele lat temu umowilyscie sie na konrektna umowa spoleczna dzieki ktorej macie setki udogodnien, ulatwien, przywilejow w zyciu ale nie chcecie przyjmowac konsekwencji tych przywilejow. W skrocie lape wyciagacie po przywileje ale skutki tych przywilejow to juz nie tak bardzo
  • Odpowiedz
ja po moich związkach odzylam jako singielka zrobiłam się zdrowsza a nawet młodsza


@Linnior88: jak przytyłaś kolejne 20 kg to nie znaczy że zrobiłaś się zdrowsza
  • Odpowiedz
@Linnior88: niebiescy narzekają że kobiety im zabraniają mieć pasje i zajmować się czymś innym niż obowiązki domowe a one to po prostu robią z czułości i troski, wiedzą że facet może przez swoje zainteresowania stracić zdrowie i życie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kamil-tika: A jak to wygląda u przegrywów? A no marzą o tych przygodach o których piszą no ale nie mogą, więc wylewaja pomyje, frustracje na wykopie i wyzywają wszystkie kobiety jak leci za to że ich nie chca xd
  • Odpowiedz
mimo że często bez faceta jest dużo lżej

Szczerze to ja po moich związkach odzylam jako singielka zrobiłam się zdrowsza a nawet młodsza


@Linnior88: w skrócie,

nie umiem wycierać partnerów, ale to wina facetów.
  • Odpowiedz
@kamil-tika: to nie wysokie obcasy a fakty misiu , będąc z facetem po większości obraża się że prosi się go o zrobienie normalnych rzeczy które kobieta robi z marszu , wiele facetów to też hipokryci nie z tej ziemi , on się obraża że stanęłas na chwile z kolegą gdzie on obserwuje szwadron lasek na insta i się pewnie do nich też dobija
Po kilku związkach doszłam do wniosku że normalnych
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: oczywiście kobieta z czułości i troski ma sprzątać gotować pracować na siebie tolerować że oni się slinia do insta lasek golych ale to że masz przyjaciela wiele lat który jest jak brat to już dla nich cios
Oni mogą strugac kredke do obcych babsk gdzie ty nie możesz mieć normalnych kontaktów
Dałam sobie spokój z dziadostwem
  • Odpowiedz
@Kajtosz: w skrócie nie ma nic złego w obrabianiu pałki facetówi który Cię kręci i nie wymaga dozgonnej miłości kiedy sam skaka z kwiatka na kwiatek za plecami
Czasem przygody se**s jest lepszy niż "związek " gdzie kobieta się czuje wykorzystywana i samotna
Powiedzmy sobie szczerze większość facetów jest w związkach że zwykłej wygody , raczej tylko głupie kobiety z miłości
Odkąd zauważyłam że praktycznie żaden facet Cię nie kocha tylko
  • Odpowiedz
@Noicozezebowniemam: są badania które pokazuja ze kobiety w malznestwach żyją krócej natomiast faceci dłużej, wszystko w temacie
Jak kobieta chce się wykończyć niech bierze ślub z facetem który ma ja w dupie tylko ja drenuje z soków życiowych
Ps badania także pokazują że w czasie śmiertelnej choroby faceci uciekają od chorej partnerki 5 razy częściej wszystko na temat natury facetów
W niektórych szpitalach na świecie leczacych raka kiedy kobieta dowiaduje się
  • Odpowiedz
@Linnior88: To przykre, że przez tyle lat nie trafiłaś na wymarzonego partnera ale nie rozumiem Twojego generalizowania, przecież to wszystko są Twoje doświadczenia życiowe lub osób w Twoim okręgu. Skoro przepełnia Cię taka nienawiść do wszystkich facetów to dlaczego nie zwiążesz się z kobietą? Według tego co piszesz to powinien być związek idealny, bardziej równego nie ma.
  • Odpowiedz
@Linnior88: Narzekałaś na facetów, którym zależy tylko na peklowaniu a teraz samej Tobie tylko na tym zależy? A no ta, bo poza związkiem to przecież normalne, ze swoim facetem to obrzydliwe ale z pierwszym lepszym łebkiem z ulicy fajno
  • Odpowiedz
@Panzermensch: o obcego faceta nie musisz się martwić, obcemu facetowi nie musisz gotować pomagać, obcy facet Cię nie zdradzi bo nie jesteście razem obcy facet ma Cię gdzieś to nie będzie gadał głupot do swojej mamusi kolegów
Obcy facet Cię nie będzie ograniczał w czasie gdy sam obcina wszystko co się rusza
  • Odpowiedz