Wpis z mikrobloga

Ja pier@#$e człowiek wstaje i z rana bez żadnego ostrzeżenia i cenzury na twitterku taki post wyskakuje. Mówcie co chcecie, ale na wykopie aż tak źle nie jest.

Jak by się człowiekowi kiedyś coś stało to nawet w spokoju nie można umrzeć, bo ludzie będą nagrywać twoje zwłoki i wrzucać do neta dla plusów robiąc sobie żarty ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#ravgor #twitter #przemyslenia #smierc #samobojstwo #smutnaprawda

Zdjęcie zamazane przeze mnie. Na twitterze było bez cenzury.
WielkiNos - Ja pier@#$e człowiek wstaje i z rana bez żadnego ostrzeżenia i cenzury na...

źródło: temp_file122551206571732990

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
@Szpeju akurat to zdjęcie nie pokazywało nic "drastycznego", po prostu trup, ale żadnej krwi czy innych obrazów ryjacych wyobraźnię.
Tym niemniej też sobie pomyślałem, że nawet chłop się nie mógł zabić w spokoju, bo mu ktoś z góry zdjęcie zrobil, a jeszcze jest nagranie z monitoringu jak uderza o ziemię
  • Odpowiedz
@WielkiNos @Emble nigdy na to gówno nie wchodzę, jak z głupoty tak zrobię to potem cały dzień chodzę przygnębiony że istnieją ludzie co tak robią jak na filmikach i że istnieją ludzie co to oglądają i tracę wiarę w ludzkość
  • Odpowiedz
@WielkiNos:

Jak by się człowiekowi kiedyś coś stało to nawet w spokoju nie można umrzeć, bo ludzie będą nagrywać twoje zwłoki i wrzucać do neta dla plusów robiąc sobie żarty ( ͡° ʖ̯ ͡°)


Zawsze mnie zastanawia czemu ludzie tak się przejmują tym co się stanie z ich ciałem po śmierci. Może Ty mi wytłumaczysz?
  • Odpowiedz
@WielkiNos: to #!$%@?, jakis czas temu u mnie w klatce babka wypadla z 3 pietra, ja wychodze na balkon n fajke jak zwykle i slysze jak ktos wola "panowie tutaj, tutaj" - najpierw zobaczylem policjanta i ratownika, pozniej zwloki. nie jestem jakis super wrazliwy ale ten widok mna wstrzasnal na tyle, ze niemal natychmiast zgasilem papierosa i ucieklem z balkonu. ze 3 godziny chodzilem rozdygotany mimo, ze tej babki nawet nie
  • Odpowiedz
  • 2
Zawsze mnie zastanawia czemu ludzie tak się przejmują tym co się stanie z ich ciałem po śmierci. Może Ty mi wytłumaczysz?


@koniecswiatajestbliski bo nie są w stanie pojąć, że po prostu ich nie ma.

Byłam kiedyś na pogrzebie kuzyna, który zginął w wypadku, w którym ktoś w niego wjechał autem jak szedł chodnikiem. Już na cmentarzu przed włożeniem trumny do piachu ksiądz się pyta czy jeszcze otworzyć trumnę i jakaś baba: tak
  • Odpowiedz
@WielkiNos: jak juz wczoraj normlanie na wykopie to foto bez cenzury latało(zresztą tak samo jak film z jego skoku) roznica tak ze tu to spada po x czasie,a tam wisi sobie
  • Odpowiedz
@WielkiNos: #!$%@? to jest, to jest jakieś myślenie o sobie jak spermiarze myślą, w superlatywach bez zetknięcia z rzeczywistością, że się myśli że to co się mówi jest zabawne i tak samo ten typ chyba myślał o sobie że to będzie zabawne jak takie zdjęcie wrzuci, a to nawet nie jest śmieszne że się śmiejemy bo on się ośmieszył, to już po prostu podłe
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Gdyby w 1940 r. powszechnie dostępne były smartfony, to Niemcy nagrywaliby filmiki z dręczenia Polaków, Żydów i innych. Moje zdanie jest takie, że tego typu zdjęcia to przykład barbarzyństwa. Przecież to był czyjś syn, brat, znajomy, przyjaciel itd. i cywilizowany człowiek nie powinien żerować na zwłokach i wrzucać tego do internetu, bo to niczym się nie różni od wydłubywania oczu patykiem. I bez znaczenia, czy to był ktoś znany, czy
  • Odpowiedz