Wpis z mikrobloga

Ja pier@#$e człowiek wstaje i z rana bez żadnego ostrzeżenia i cenzury na twitterku taki post wyskakuje. Mówcie co chcecie, ale na wykopie aż tak źle nie jest.

Jak by się człowiekowi kiedyś coś stało to nawet w spokoju nie można umrzeć, bo ludzie będą nagrywać twoje zwłoki i wrzucać do neta dla plusów robiąc sobie żarty ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#ravgor #twitter #przemyslenia #smierc #samobojstwo #smutnaprawda

Zdjęcie zamazane przeze mnie. Na twitterze było bez cenzury.
WielkiNos - Ja pier@#$e człowiek wstaje i z rana bez żadnego ostrzeżenia i cenzury na...

źródło: temp_file122551206571732990

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Smutne i chore... Teraz wyobraź sobie, że to Twój brat (jeśli masz) czy inny członek rodziny. I ktoś wrzuca to na sadistic, albo w ogóle do netu...
I, że ludzie jeszcze to komentują i niekiedy żartują... Osobiście robi mi się przykro.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: ktoś zrobił coś głupiego dla agencji, więc ja dla agencji rozpowszechnianie jego podejście. Trochę to niemoralne więc napiszę, że taki nie można i dam obrazek z cenzurą. W końcu każdy źródło ma na screenie ;)
  • Odpowiedz
@WielkiNos: są tacy ludzie, byli i będą.
Pamiętasz sprawę z Katowic, gdzie autobus babę przejechał? Wiesz kto wtedy fotki do sieci wrzucił? Policjant XD
Każdy z nas może skończyć na sadolu czy Twitterze w takim wpisie, czy tego chcesz czy nie. Zawsze byli ludzie robiący zdjęcia gore, tylko w dobie internetu łatwiej ich dostrzec.
  • Odpowiedz