Wpis z mikrobloga

@Linnior88 ulany wieprz to jest jakas wielka obelga? W takim razie przepraszam. Piszesz jak by cię zwyzywał od najgorszych a pisałem tylko ze pewnie jesteś ulana.

Ty piszesz o wszystkich Polakach że nie wiedzą co to szacunek w związku, że są skąpi.

Ciśniesz po wszystkich facetach w Polsce to się nie dziw że ktoś się zirytuje. Tak jest jak się obraża naraz dużo ludzi.
@Linnior88 wylewanie swoich żali na całą nacje to jest objaw jakich zaburzeń i próby racjonalizowania sobie złych decyzji. Czy jak to wyjaśnisz?

Ja potrafię chciaz przeprosić. To jest cecha ludzi kulturalnych. Ty nadal mnie obrażasz, mimo że przeprosiłem - to jest cecha nienawistnikow czy jaka diagnozę tutaj stawiasz?
zachować resztki honoru

nie spotkałam większego tchórza

męskość aż się z Ciebie wylewa bohaterze

Jezu ale ty jesteś słaby psychicznie i patetyczny ,

skoro to ci starcza żeby kogoś wyzywać to znaczy że masz bardzo słaby charakter i niski próg agresji , charakterystyczne dla ludzi mało inteligentnych


@Linnior88: to jest rozumiem taki przytyki nieobrażający?

stara ulana krowa pełna nienawiści i frustracji. Taki twój obraz. To tylko przytyk, nic obraźliwego.

Siedzisz na
@Sarza01: to było napisane po tym jak wyzywales mnie od ulanej maciory i niczym tchórz bez honoru wszystko usunąłes, to nawet nie obelgi tylko czyste fakty
Zauważ że to głównie ty cierpisz na jakaś frustrację bo ja piszę spokojnie a ty mnie oceniasz i obrażasz w każdym wpisie , niezły fikol że największy frustrat próbuje przypiąć ta łatkę komuś kto jest ostoja spokoju w tej żenującej dyskusji
Idą skąd bo mnie
@Linnior88: ja też nie gustuje w przeczasiałych ulańcach z wybujałym ego. wszystko sie zgadza. nigdy bym sie tobą sam z siebie nie zainteresował.

cierpisz na jakaś frustrację bo ja piszę spokojnie a ty mnie oceniasz i obrażasz w każdym wpisie


@Linnior88: piszę to osoba obrażająca wszystkich facetów w Polsce?

piszę trzeci raz bo do ciebie nie dociera - ja bym nie wszedł z tobą w żadną interakcje gdybyś nie wylewała
Siedzisz na saksach, czujesz się gorsza od tubylców wiec obrażasz ludzi którzy zostali w Polsce?

@Linnior88: uwierz mi to jest tak typowe tutaj. Idealnie sie wpisujesz w kanon.

jadła papier


@Linnior88: świnia zeżre wszystko. Ale tego ci nie powiedzą w szkole.

wyszła niska inteligencja i edukacja


@Linnior88: stawiasz spacje po znaku interpunkcyjnym - nie masz moralnego prawa nic takiego pisać - to jest 3 klasa podstawówki.
i nie zrobiłaś
w Chinach jest jazda, bo przez politykę jednego dziecka mają tam 4 razy więcej facetów niż kobiet i nawet sprowadzanie kambodzanek i Wietnamek na zbyt dużo się nie zdaje


@Glikol_Propylenowy: Nie przez politykę jednego dziecka stricte, tylko przez #!$%@?ą azjatycką kulturę, która preferuje dzieci płci męskiej co powodowało dzieciobójstwo/aborcję płodów i niemowląt płci żeńskiej. I co Ci nadmiarowi faceci z Chin i Indii mają teraz zrobić, sami ze sobą się dupczyć?
@Linnior88: wiesz co, szczerze przepraszam. Nie powinienem Cię obrażać. Bywam impulsywny.

Napisałaś kilka negatywnych ogólników o facetach w Polsce i mnie to sprowokowało do takiej, a nie innej reakcji.
Nie powinno do tego dojść. Stąd ten, mój ostatni post w tym wątku.