Wpis z mikrobloga

@Afterglow27: bo polki są najbardziej frajerskie i lajtowe ze wszystkich kobiet, w krajach arabskich jak facet nie ma domu własnego nie ma kasy na ślub który opłaca ON to nie ma nawet prawa się wiązać
  • Odpowiedz
@Glikol_Propylenowy: nie tylko w chinach mam znajomego Włocha i on mówi że dla nich to norma że jak się zaprasza laske na ślub to obowiązek faceta kupić jej sukienkę buty zapłacić jej część koperty
Tymczasem Polak : Nie zapłacę ci za obiad ty materilistko cholerna wszystkie pieniądze mi przejesz całe 30 zł
  • Odpowiedz
@0dcinek: ogólnie to tylko w Polsce i części krajów zachodnich udało się wmówić kobietom że mają płacić za siebie , w krajach arabskich Rosji południu Europy Afryce azji kobieta by Cię wysmiala że ma sobie za cokolwiek płacić
I zanim zaczniesz wysrywy że one są kobiece i słuchają faceta , otóż też nie jest z tym jeszcze gorzej niż w Polsce, znam ruską z niemiec gdzie mieszkałam i mówił że utrzymywał
  • Odpowiedz
@Linnior88: ale to Ty dzwonisz ¯\(ツ)/¯ To nie rozumiem co jeszcze robisz w Polsce, wypad do Włoch i niech Ci sponsorują torebki, sandały i biżuterię, Polacy są biedni i nie mają pieniędzy na takie rzeczy, a to wina rządzących, że traktują nas jak śmieci. W Polsce ludzie nie mają nawet za co kupić swojego mieszkania, a jeśli już to na kredyt hipoteczny na 30 lat za mała klitkę, pensje są biedne,
  • Odpowiedz
@Glikol_Propylenowy: wy jesteście poprostu skapi a nie że was nie stać, ukriancy jakoś też swoim pannom to kupują a statystycznie zarabiają 3 razy mniej
Kiedyś widziałam filmik na yt pary z ukriany to facet powiedział że na pierwszy prezent dla swojej lubej wydał pół wypłaty, to tylko wasza żałosna wymówka że was nie stać
  • Odpowiedz
@Linnior88: Wypad na czarnolisto marny trollu. Życzę wszystkiego najgorszego. Tak, Polaków stać na wszystko, tylko skąpi są, kitraja kasę pod łóżkiem i czekają, żeby kupić trochę złota i wstawić sobie złote zęby, żeby zawsze miec je przy sobie i pokazywać jacy to nie są bogaci, a kobietom dadzą figę z makiem, zejdź na ziemię bo Twoje ego krąży gdzieś na wysokości obłoku oorta xD
  • Odpowiedz
@Umcia_Umcia: może dlatego mieszkam w Niemczech i spotykam się z arabami wlochami turkami albanczykami byłam przez nich traktowana jak królowa i nie zapłaciłam euro bo byli wdzięczni że np zrobiłam im dobry obiad
  • Odpowiedz