Wpis z mikrobloga

Serio ten człowiek to jest taki obrzydliwiec jakich mało, zapomniany i jedynie pamiętany przez wykopki które z niego tyrają bekę. Tak bardzo stara się o atencje od większych ludzi w internecie, że do swojego typowego #!$%@? i samicach zaczyna gadać teksty typu że putin musiał zaatakować, że nato złe, że to wina ukrainy że chce do nato i takie tam. Teraz jeszcze śmieje się z tego że chory psychicznie chłop zrobił magika. Ten sam zbyszek obecnie znany jako aleksander mówił o tym że więcej facetów popełnia samowiadomo niż bab. Ciekawe dlaczego? Może dlatego że obrzydliwe kreatury pokroju zbyszka śmieją się z ich słabości? Boją się poprosić o pomoc żeby ktoś nie uznał że nie są zbyt męscy, typ się z niego śmieję że o słyszał głosy lol ale beka czaicie? Prawdziwy chłop nie słyszy głosów ale przegryw nie... Tak samo wielki myśliciel zbyszko uznał że depresja nie istnieje tylko stany depresyjne i ogólnie jak mówisz że masz depresje to jesteś samolubem i samicą bo gadasz tylko o uczuciach. Jako osoba która jest ciężko chora psychicznie i ma za sobą wizytę w kobierzynie zwyczajnie mam ochotę jakby to powiedzieć żeby nie poczuł się urażony? O wiem, gentlemański pojedynek niczym prawdziwi mężczyźni dbający o swój honor. A nie czekaj on honoru nie ma, ciekawe co by się stało jakby jego pociecha (która według niego nie pokocha nigdy faceta bo wiecie hipergamia i te sprawy) była chora, czego jej absolutnie nie życzę bo ona nie jest winna że ma za ojca kogo ma. Ciekawe czy wtedy byłoby mu do śmiechu. Taki trochę wysryw ale zwyczajnie mi się niedobrze zrobiło, żeby tak facet drugiemu facetowi coś takiego ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#carrioner #ravgor #depresja #psychiatria #psychologia #polskiyoutube
  • 16
  • Odpowiedz
@Wanzey: #!$%@?ąc od jego poglądów carioner to podręcznikowy przykład hipokryty i populisty, ten człowiek stworzył swoją bańkę przytakiwaczy którzy oglądają go na jakimś twitchu i którym się wydaje że są jakimiś wybrańcami bo youtube usuwa filmiki ich idola taki trochę Ator ale dla mądrzejszych
  • Odpowiedz
  • 15
@Uddhx: Taki z niego tate jak ze mnie matematyk, tate ma kasę i jakiś styl i mimo że go nie trawię to jednak trzeba mu to przyznać. A osobnik na k nie ma żadnej z tych rzeczy. Żaden z niego wybraniec wyzwalający mężczyzn z matrixa którym chce pomagać. To zwykły bully który wyśmiewając słabszych podbija se ego i liczy że znowu będzie na ustach internetu. Na chwilę obecną jest na
  • Odpowiedz
@Wanzey Typ jest edgylordem. Większość społeczeństwa popiera Ukrainę? No to trzeba być anty. Każdy współczuje Ravgorowi? To trzeba wyśmiać i go obrazić xD Kazdy ma w dupie jego #!$%@?? To nieprawda poprostu YouTube Twitch Kick Dlive Rumble obcina zasięgi xD Ktoś wbija na stream i się nie zgadza ze Zbyszkiem? Sru ban + 2 minuty obrażania zbanowanego xD
Mam nadzieje ze #boxdel nigdy nie weźmie go do Fame i
  • Odpowiedz
@Wanzey: Jak już wielokrotnie tutaj pisałem, Carrioner na obecnym etapie jest zwyczajnie bardzo szkodliwy społecznie. Jest to osoba która próbuje uczyć innych jeździć samochodem, ale sama nie ma jednocześnie kierownicy w rękach.

Taki trochę wysryw ale zwyczajnie mi się niedobrze zrobiło, żeby tak facet drugiemu facetowi coś takiego

Paradoks Carrionera jest taki, że twierdzić iż jest oświecony wielce szkoda, że faktycznie jak przepalona żarówka i pomaga mężczyznom być mężczyznami a
  • Odpowiedz
@Cztero0404: i uwierztłeś na słowo jakiemuś przegrywowi ze szmatą na mordzie, albo jego propagandzie jaka się niesie, bo to od niego wyszło, że Carrioner niby ma multikonta. Przegrywie
  • Odpowiedz
@FuckGodPL: Absolutnie nie, i nie denerwuj się tam bo błędy robisz panie '' uwierztłeś''. Jeśli już chcesz wiedzieć to po prostu ludzie nie są debilami i wiedzą kiedy ktoś pisze chociażby w taki sam sposób jak się ktoś wyraża 1:1 czytaj : składnia zdania, specyficzne słowa które tylko dana osoba właściwie używa.
  • Odpowiedz
  • 5
@Carrioner: Przyganiał kocioł garnkowi, ale widać że aż tak uraziło samicze uczucia samego oświeconego wybrańca że aż musiałeś odpisać? Przynajmniej masz materiał na nowy filmik, nawet zapodam ci tytuł "Zbys... Carrioner masakruje przegrywów z wykopu {1/3}". Dawaj przeskroluj jeszcze wszystkie moje wpisy sprzed ostatnich 5 lat i nagraj o tym 3 filmy, a jak wiesz do kogo napisać to nawet dostaniesz moje foto żebyś mógł się pośmiać z mojego wyglądu,
Wanzey - @Carrioner: Przyganiał kocioł garnkowi, ale widać że aż tak uraziło samicze ...

źródło: 641e832e55828

Pobierz
  • Odpowiedz