Wpis z mikrobloga

#kononowicz
Ja się poddaję xD
Wykopki tu kibicują idiocie z ujemnym iq #!$%@? (napisać ubekowi to nobilitacja dla tego ciecia) wsw ktory jedyne co potrafi to trzymać kierownicę w jakims śledztwie podpuszczanym fejkami. Na głównej lądują wykopy. Z kim ja tu siedzę xD
To jest przekrój spoleczenstwa - 99% bezrozumnych małp z odruchem Pawłowa. Nie ma ratunku dla tego zoo. Założę się ze większość z tych 99%w trakcie lockdownu e #koronawirus gotowych było zlinczowac kogoś bez szmaty na gębie - gdyby tylko wystarczajaca przewagę siły mieli.
  • 11
@Ivan_Sekal:
Kuewa mac. Aż mi cię szkoda.
Ze wyobrażasz sobie takie scenariusze.
Dziad 60 lat z nadwaga które pije pali kaszle myślisz ze nie strzela kapiszonami (obie w ogóle strzela z flaka) zapyla jakas aidsata menelice...
Po co? Żeby afera na wykopie była dla Ivana sekala. Ja pierdle. Ty jesteś jednym z tych leżaków z open mind ze szukasz takich wrażeń?
@vulcanitu: ty na prawdę poważnie jesteś za głupi zeby ci odpowiadac. Nie masz pojeciq o uniwersum
Idź spac i je wracaj.
Jak Kononowicz mówił ze nie będzie niczego to ty widzac gówno chciałeś je spożywać. Za krotkie wąsy masz. Id razu cie blokuje smarku
@Panicz888: poki co to ty #!$%@? niezdrowo przezywasz ta szkolna jakby to bylo cale twoje zycie. Nawet nie jestes juz w stanie odroznic tego gdy ktos cisnie beke od tego jak mowi powaznie bo ty WSZYSTKO co zwiazane ze szkolna bierzesz na powaznie. Jestes skonczony skoro bierzesz szkolna na powaznie, mowil Ci to juz ktos?