Wpis z mikrobloga

Wiem już co się stało z #wykop - po 2.0 odeszło wielu normików, a populacja #przegryw pozostała stała lub zwiększyła się. Osiągnęła masę krytyczną pozwalającą na umieszczanie rzeczy w gorących. Dzisiaj to widać na przykładzie gównowpisów #poznan #pieklomezczyzn.

To zjawisko nazywam przegrywizacją wykopu. Najpierw była era elitarna, później era normicka, teraz wkraczamy w erę przegrywów. Nie ma co się kopać z koniem, prawa historii, prawa natury są nieubłagane.
  • 6
@rtone: teraz to się uwydatniło.
Zauważyłem to już jakiś czas, kiedyś można było naprawdę ciekawe wpisy zobaczyć na mirko, jakieś ciekawe dyskusje na najróżniejsze tematy. Teraz jak patrzę to kupa sam przegryw jak to chuop zjadł, zesrał się czy coś innego podobnego.

Sam jeszcze trochę poobserwuję zjawisko i znikam bo nie ma zwyczajnie nic ciekawego
Bracia w #przegryw - bawcie się tutaj dobrze, ustępuję Wam miejsca, rozumiejąc że jednostka nie zatrzyma ruchów tektonicznych. Nadchodzi Wasz czas, nie zmarnujcie go. Albo zmarnujcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rtone: ja bym jednak oddzielał przegrywów od inceli. Przegrywy to miłe, wstydliwe chłopaki z kompleksami, cieszące się z małych rzeczy i spamujace sobie na "huopskim" tagu pielęgnując poczucie wspólnoty. Plaga tocząca ten portal to natomiast incele - przygłupie niecierpiące kobiet łajzy, które własne niepowodzenia wykorzystują jako paliwo do codziennych wysrywów w postaci seansów nienawiści.
@music_has_the_right_to_children: Ale skad myśl, że incele to niecierpiące kobiet łajzy? Incele to po prostu ludzie, którzy nie ruchają, ta sama grupa co te "nieśmiałe, wstydliwe chłopaki spamujące huopskimi wpisami".
Serio denerwuje mnie, że normiki przemienili znaczenie słowa incel na mizogin, kiedy w rzeczywistości zdecydowana większość inceli nimi nie jest
@Amicia: nie wiem, może dlatego że przy każdej większej lub mniejszej aferze czy to z Lewandowską, Anastazją z Grecji czy aktualnie z Julką - 80% mirko to krecące hejt gównowpisy kółka wzajemnej adoracji? Już mniejsza o nazewnictwo, tych ludzi powinno się leczyć, byle okazja do dowalenia kobietom powoduje, że skaczą jak małpy i #!$%@?ą całe Mirko ()