Wpis z mikrobloga

#komputery Witam mirki obsługiwał ktos kiedys ten gowno program od MSI center? jest jakas alternatywa dla tego #!$%@? programu chce tylklo zmieniac kolory na wiatraku a ta aplikacja to jakis smiech na sali raz sie nie chce zaladowac dwa zaaktualizowac teraz wgl pobrac tego nie moge crazy shit :D
  • 5
  • 0
@Nexus2137: ale bedzie mi to smigac w sensie "kompatybilnosc" podzespolu z programem dlatego pytam o jakies alternatywy bo ten MSI to kiedy bym nie wszedl aktualizuje sie 20 minut bo chce diode wylaczyc na procku no #!$%@? XDDDDDDD
@CrazyHaze będzie, ja mam każdy podzespół oprócz dysku praktycznie z RGB i do tego innej firmy to bym #!$%@? dostał 6 programów po kolei ustawiać żeby kolor zmienić. Ten program zastępuje sterownik msi i wymusza podświetlenie jakie chcesz. Akurat produkty msi mają dosyć dobre wsparcie u nich
@CrazyHaze u mnie jakiś gaming Mode włączył bez mojego pozwolenia i 2 dni łączyłem fakty czemu mi CS się nie chce włączyć a każda inna gra działa. Wyłączyłem, usunąłem i jak ręka odjął. Nawet z grami to dziadostwo się potrafi gryźć