Wpis z mikrobloga

Jak to jest, że stacjonarnie w sklepie media ekspert karta pamięci kosztuje 220 zł, a internetowo 188? To jak zamówie przez neta i odbiorę w sklepie to zapłacę te 188,tak ? To kompletnie nie rozumiem czemu tak to działa
#mediaexpert
  • 9
  • Odpowiedz
@GodALLU: tak. Ja też tego nie rozumiem. Też kupowałem coś w media i po prostu zamówiłem sobie przy kasie przez internet, jeszcze pytałem laski, czy serio mam czekać godzinę, czy dostanę od razu, i sprzedali mi od ręki po niższej cenie. Kompletny debilizm.
  • Odpowiedz
To kompletnie nie rozumiem czemu tak to działa


@GodALLU: to działa tak, że sklep liczy na klienta przypadkowego, w potrzebie. Takiego co nie zastanawia się nad ceną, bo potrzebuje tu i teraz. Kupił TV, ale nie ma kabla HDMI - to weźmie ten, który jest na stanie. WIdeorejestrator do auta? Spoko, ale potrzebna będzie jeszcze karta microSD. Jest na sklepie, od ręki, zapraszam. To nie tylko domena sklepów z elektroniką, w
  • Odpowiedz
@Andrzejbuncol zrób tak w empiku to usłyszysz, że to są różne sklepy i wgl nie da się.

Chciałem sobie w zeszły piątek kupić książkę na weekend. Na empik.pl po 55zl. Na allegro po 45. Mówię trudno, przeboleje te dychę a będę miał od ręki. Pojechałem do empiku a tam na półce 89.99 XD oczywiście pokazałem w apce inną cenę i usłyszałem jak wyżej.
  • Odpowiedz
@GodALLU: jeżeli chodzi o jakieś akcesoria czy tańsze rzeczy do ~500zł to często tak faktycznie jest, wyżej masz to wyjaśnione. Sklepy najwiecej zarabiają na tanich produktach z dużą marżą i tak naprawdę każda sieć, nie tylko z elektroniką tak działa. Natomiast jak kupujesz coś grubszego, telewizor/smartfon/agd cokolwiek można się z kolei zdziwić w drugą stronę, bo często jest tak ze w sklepie jest kilka stówek (a nawet tysięcy) taniej niż na
  • Odpowiedz