Wpis z mikrobloga

Ehh zazdroszczę koleżankom z pracy, że mogą w taką pogodę założyć sobie sukienkę czy spódniczkę, a ty lataj i top się we własnym pocie w długich spodniach. Potem nic dziwnego, że każą przykręcić klimatyzację, a Aneta kaszle skoro mogą zakładać takie ładne, przewiewne ubrania. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#zalesie #modameska #modadamska #pracbaza
  • 68
  • Odpowiedz
wiesz po co Włosi wymyślili lniane garnitury?


@szumowina_wadowicka: Wełniane garnitury z lepszej, cieńszej przędzy nie ustępują wiele lnianym, ale nie o to chodzi. Problemem jest konieczność zakrycia wiekszości ciała odzieżą, a tych najbardziej przegrzewających się (tors, szyja) nawet dwoma warstwami. Tu już nawet len wiele nie pomoże.

Na okazje, gdzie moda męska oferuje tylko garnitur, moda damska łatwo pozwola miec większy % ciała odkrytego niż zakrytego, obuwie w pełni przewiewne
  • Odpowiedz
@Piesel-9: babki sobie to wywalczyły. Niebieskie paski stanęły w miejscu. Stąd macie taką lipę. Jeszcze 159 lat temu babki nie mogły ubierać się w krótkie spodenki na plaży w upał. A na codzien musiały popierdzielac w gorsetach. Na szczęście dzięki emancypantkom teraz kobiety mają swobodę w ubiorze
  • Odpowiedz
  • 0
@szynszyla2018: Gorsety baza, chociaż cały dzień w takim przechodzić to ciężka sprawa, ale czego się nie robi dla wyglądu ;)
Niebieskie faktycznie stanęły w miejscu, przecież buty na obcasie nosili rzeźnicy żeby nie taplać się we krwi.
Ja tam z noszeniem sukienek czy spódnic nie mam problemu, a czuje się w 100% facetem. Ubiór to ubiór chociaż jakiś wielki byk w kiecce wyglądałby raczej groteskowo :D
  • Odpowiedz
raktycznie cokolwiek chodzić obecnie pół nago po mieście i nikt ci nie ma prawa nikt powiedzieć a wystarczy sobie przypomnieć jaka kila lat temu była afera bo mężczyźni śmieli gdzieś po osiedlu chodzić bez koszulki na przykład.


@Cztero0404: no akurat kobiety w tej kwestii mogą mniej ( ͡° ͜ʖ ͡°) afera była pewnie o to, że kobiety są gorzej traktowane w tym względzie, jakby wyszła taka
  • Odpowiedz
@Piesel-9: to się ciesz bo w kołchozie temperatura na hali 35 stopni, a trzeba latać z długimi spodniami i w kasku bo tak wymyślił ten co siedzi w klimatyzowanym biurze i płacze że mu za zimno i choruje od klimy.
  • Odpowiedz
  • 0
@kiecazpieca: wcześniej pisałem, że polityka jest taka, że nie wypada. Z resztą to nie chodzi tylko o mnie, ale ogólnie o tą dziwną politykę "godnego stroju" do pracy. Rozumiem gdy trzeba nosić zabezpieczenia bo praca tego wymaga, ale jakieś dziwne dress cody szczególnie w korpo są dla mnie zupełnie bez sensu. Ale widać ludziom to pasuje bo tylko ja taki maruda jestem.
  • Odpowiedz