Wpis z mikrobloga

  • 3
@BayzedMan

Zabójca był prawnikiem

Szybko okazuje się, że sprawcą tragedii jest 30-letni Mikołaj B. W 2019 r. skończył prawo na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od trzech lat pracował w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim jako referent ds. prawnych. W 2015 r. startował do Sejmu z listy KORWIN. Był też przewodniczącym komisji wyborczej podczas jednych z wyborów.
@Smarek37 Napisałeś, że zabójca był prawnikiem a jest to kłamstwo. Zatem istnieje realna szansa, że reszta to też bzdury które masz z tego artykułu gdzie ktoś sobie dopisał, iż jest prawnikiem a nie jest.
  • 0
@Caracas: człowieku, wyciąłem fragment z jakiegoś pierwszego lepszego artykułu bo usłyszałem w tv wydarzenia 24, że zabójca startował w 2015 z listy Korwina. Oczywiście pewnie tam też skłamali, bo skoro nie pracował w zawodzie jako prawnik, ale skończył studia prawnicze to ty już tu węszysz wielkie kłamstwo. Kufa, szkoda, że nie jesteście tacy szczegółowi jak sami tu sypiecie fejki z doopy.
@Smarek37 Nie. Po prostu skończenie studiów prawniczych to dopiero początek długiej drogi do zostania prawnikiem. Nie był prawnikiem bo nie posiada takich uprawnień tak samo jak ja i Ty.

Na marginesie ja nie głosuje za Konfederacją bo nie uśmiecha mi się państwo kościelne ;)
  • 0
@Caracas: spoko, nawet nie będę teraz szukał czy nim był, czy nie bo i tak jest to średnio istotne. Powiedzmy, że daję ci wiarę i nawet dam plusa na potwierdzenie, si?