Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Chciałbym jeszcze kiedyś porozmawiać z moją pierwszą miłością z młodości i powspominać nasze uczucia do siebie z dawnych lat.
Czuję w sercu, że to nadal nie jest zamknięty etap w moim życiu, choć od 6-7 lat już nie mamy żadnego kontaktu.

#zwiazki #depresja



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 11
@mirko_anonim
Miałem ostatnio podobną rozkminę i się po prostu w pewnym momencie zebrałem w sobie i odezwałem. Nie wiem czy długofalowo to pomoże, ale sama rozmowa jakoś mnie podniosła na duchu. Jeśli masz możliwość, to spróbuj - nie masz niczego do stracenia ()
@mirko_anonim troche nie rozumiem tego rozpamiętywania relacji sprzed lat. No chyba ze w samotności w swojej głowie a nie z ta osoba, albo chcesz po prostu powtórki tej rekacji bo obecnie nikogo nie masz albo ten związek jest niesatysfakcjonujący
✨️ Autor wpisu (OP): @onepnch w związku nigdy nie byliśmy, to była raczej taka nieszczęśliwa miłość choć ze wzajemnością.

@heniek_8 też tak sądzę, ale kiedyś była we mnie zakochana, więc liczę, że ma mnie tam gdzieś nadal w serduszku choć trochę :)

@Marwo to ciekawe, możesz napisać coś więcej jak to u Ciebie przebiegło?

Sam mam czasem ochotę napisać do niej, bo chciałbym jeszcze przegadać pare niedopowiedzeń między nami tak, żeby
@mirko_anonim
U mnie to wynikało z tego, że ta relacja się trochę rozmyła, bo była na odległość. Po rozstaniu nie tylko przestaliśmy gadać, ale też się pokłóciliśmy. Po paru miesiącach pogodziliśmy się, ale nie utrzymywałem kontaktu, bo czułem się dziwnie przez downgrade relacji między nami i ten niesmak pozostawiony na koniec.

Żyłem własnym życiem, szukałem odpowiedniej osoby, która mogłaby zająć jej miejsce, ale wszystko moje związki prędzej czy później się kończyły, bo
✨️ Autor wpisu (OP): @Kitku_Karola
Możesz sobie sprawdzić moje 2 odpowiedzi wyżej, troszkę więcej szczegółów.

Tęsknie za tym co było kiedyś między nami, jak jeszcze nasza relacja miała szanse przerodzić się w coś więcej. A z upływem lat po prostu coraz bardziej te miłe chwile się oddalają.


· Akcje: Odpowiedz
✨️ Autor wpisu (OP): @Marwo No to u mnie sytuacja o tyle inna, że nigdy w związku nie byliśmy, więc i żadnego rozstania nie było. Kłótni też nie było, ale mam do niej bardzo dużo żalu i to mnie chyba boli najbardziej, że pewne rzeczy nie potoczyły się inaczej.
Ostatnio jak się spotkaliśmy gdzieś przypadkiem to atmosfera była bardzo miła, ale zamieniliśmy tylko pare słów i po 5 minutach się rozeszliśmy.