Wpis z mikrobloga

@damienbudzik: atencjusze co muszą informować i pokazywać każdy swój krok. Ja już dawno nauczyłam się strzec prywaty. A co do sprawcy zabójstwa to mimo wszystko wzbudza we mnie współczucie. Ile musial wycierpieć z powodu tej nieszczęśliwej miłości że nie widział już w niczym sensu.... strasznie to smutne.
do tragedii by nie doszło gdyby Kordian nie wrzucał story na swoim IG


@damienbudzik: Jasne, przerzucajmy odpowiedzialność na ofiarę. Doszłoby do tej tragedii, tylko w innym czasie, w innym miejscu. Ten morderca miał problemy psychiczne, przez 1,5 roku stalkował i śledził swoją byłą dziewczynę i jej obecnego partnera. Nie potrafił pogodzić się z rozstaniem, winą obarczał partnera dziewczyny. Nikt zdrowy nie zabija drugiego człowieka, tym bardziej z powodu rozstania sprzed lat.
@Talaith: nie usprawiedliwiam go, piszę tylko że gdyby zachowali środki ostrożności (mnie o tym, że nie powinno się udostępniać swojej lokalizacji osobom postronnym już w szkole uczyli) to mogłoby nie dojść do tragedii.
@Talaith: no to skoro stalkowal przez tyle czasu i nadal mial problem, a ona o tym wiedziala, to w zasadzie po co wybrala sie z narzeczonym do miasta, w ktorym przebywa nieobliczalny idiota z glockiem w szufladzie. Nie oskarzam, nie oceniam, ale w sumie mogla byc bardziej zachowawcza.
@damienbudzik: Mnie zastanawia czy w tej sprawie będzie jakieś śledztwo, ciekaw jestem czy taki psychopata jak on groził swojej byłej ze zabije jej faceta. Może nie traktowała tego poważnie?
@damienbudzik: Po dwóch latach to już można zmienić życie o 180 stopni, wyjechać do Meksyku, zostać rodzicem albo wstąpić w szeregi kartelu.

Kto normalny myśli, że jakiś zjeb przez DWA LATA będzie coś rozpamiętywał tak bardzo, że się posunie do takiej rzeczy. Różne rzeczy strzelają do łba ludziom chwilę po odrzuceniu, ale nie po dwóch latach.
@damienbudzik: Jasne, przerzucajmy odpowiedzialność na ofiarę. Doszłoby do tej tragedii, tylko w innym czasie, w innym miejscu. Ten morderca miał problemy psychiczne, przez 1,5 roku stalkował i śledził swoją byłą dziewczynę i jej obecnego partnera. Nie potrafił pogodzić się z rozstaniem, winą obarczał partnera dziewczyny. Nikt zdrowy nie zabija drugiego człowieka, tym bardziej z powodu rozstania sprzed lat. Nie usprawiedliwiaj mordercy!


@Talaith: dziwne, jak była sytuacja Anastazji z Grecji to