Wpis z mikrobloga

@pelt: dobrze powiedział, widać nie jest taki głupi.
A kleszcz na lajwie dziś powiedział bo było pytanie czy zamieszka u nich to że nic mu o tym nie wiadomo .
  • Odpowiedz
@pelt: każdy kto ma mózg widzi jak tam jest, a o rzekomej wolności to pieprzą wyłącznie kreatury pokroju Patera, Kleszcza i Łysego, bo jak nie można dawać łapówek, kraść ani oszukiwać to jest dla nich zamordyzm. Ani jednego z nich nie stać na wzięcie ślubu, za to w zamordystycznej Europie czy np. Korei albo Japonii wystarczy wypełnić papier, pójść do urzędu i odstać swoje w kolejce, za to w wolnościowym raju
  • Odpowiedz
@pelt: Ciekawe - nie śledzę twórczości typa i w ogóle ostatnio sobie folguję z częścią tych khmerskich klaunów. Zastanawiam się tylko czy jego pojawienie się w Kambodży wynika z tego, że dał się omamić tymi głupotami opowiadanymi przez kleszcza a jeszcze bardziej przez plastikowego zęba czy podjął tę decyzję wcześniej a kleszcz i miłośnik austriackiego malarza byli tylko katalizatorem. Z takimi poglądami to raczej w "pink tanku" go nie pokażą.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 6
@roo-bin: Wydaje mi się, że Daniel chciałby zamieszkać w Tajlandii lub Wietnamie, ale ze względu na restrykcyjne przepisy migracyjne do założenia kawiarni pozostał mu tylko "niedorozwinięty" kraj pomiędzy ku jego rozgoryczeniu ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@pelt: Wiadomo o co chodzi w tej calej "wolnosci" w Kambodzy.

"Nikt nie wnika co Ty tu robisz..."

"Tylko nie mow nikomu..."

Dobrze podsumowal. Ale to tylko polowa tej smutnej prawdy. No coz. On musi byc "dyplomatyczny".

XD
  • Odpowiedz
@pelt: w sumie nic odkrywczego, masz hajs to masz to co chcesz a jak nie masz czym zapłacić to i możliwych ruchów masz mniej.
  • Odpowiedz
@StaryPijanyWyjadacz:
A co wątrobę chciałeś sobie wymienić za darmoche? Nigdzie nie ma za darmo,nawet w Kambodzy.

Ja na SZ w Polsce nie narzekam po 20+ latach wróciłem z zagramanicy i miłe zaskoczenie.
NFZ czyszczenie zębów +dziurka w zębie za darmoszkę.
Prześwietlenie płuc 2 dni ,ortopeda RTG łokieć od kompjutera zastrzyki naprawiony,koszt depomedrola 7 zeta x5.
Kolonoskopia z biopsją 4 dni /wcale nie bolało XD/,badania przesiewowe w kierunku nowotworów,2 dni.
Diagnostyka/full wypas
  • Odpowiedz