Wpis z mikrobloga

@xxxzzz: gdzieś niedawno była historia gdzie się matka 4 dzieci utopiła i też Julki i Grażyny narzekały, że żaden mężczyzna nie wskoczył do wody mimo tego, że nikt tam pływać nie umiał nawet xD kobiety w tym samym czasie darły ryje
  • Odpowiedz
@dragon7: A potem trzeci chłop z legalną bronią by zastrzelił ciebie bo widzi jak zamordowałeś innego chłopa.

Fajnie się tak pisze z góry wiedząc o co chodzi. To nie był active shooter, gdzie wiadomo, że ktoś lata z bronią i morduje ludzi. Równie dobrze mógł to być facet który się bronił, bo ten wyskoczył do niego z nożem, a jego karyna drze się bo się drze.

Tak mogło być, teraz wiemy
  • Odpowiedz
@MateMizu: Widzę jak chłop zabija chłopa, laska biega i szaleje, wyciągam, mówię żeby broń położył na ziemi. Odwala numer i coś kombinuje to strzelam. Policja mnie zastrzeli? no ok, ale jak by był tam z bronią to nie potrafił bym jak wykopek zamknąć szybę i myśleć 400 powodów aby nie pomóc tej lasce która teoretycznie jest w zagrożeniu, bo nie wiem czy zastrzeli też ją czy siebie. Potem ja bym miał
  • Odpowiedz
@Little_Makak: osoba nazywajaca kogos cuckoldem z marszu staje sie śmieciem. używasz slownictwa rodem z tagu #przegryw i dziwisz sie ze ktos nazywa cie przegryw xP #!$%@?. Ha tfu ci na morde nie zapomnij sie spłakać do adminow.
  • Odpowiedz
@Frygus96: Jesteś idiotą, nazywasz ludzi śmiećmi, którzy używają słownictwa, którego ty nie rozumiesz. Zwłaszcza że to słowo od dawna jest w mainstreamie. xDDD Powinieneś się leczyć jak twój koleżka z poznania xd ty psychopato patentowany xd Bo niedługo zaczniesz zabijać ludzi, którzy używają słowa Internet lub facebook.
  • Odpowiedz
@Little_Makak: to słowo kojarzy się przede wszystkim z #przegryw, a to że ty napisałeś to co napisałeś pod postem pod jakim napisałeś dyskwalifikuje cie totalnie łbie XD w mianstreamie czy nie pisanie że to przez polskie cuckolstwo to chyba ostateczna forma #!$%@?. Jesteś #!$%@?, pogódź się z tym, a plusy wyłapujesz przede wszystkim od śmietanki #przegryw owej, z czym ty do ludzi cepie xD
  • Odpowiedz
@Frygus96: Jeszcze raz bo widzę że ty jesteś z tych mądrych ale leniwych. Skup się!
1. To słowo jest już powszechnie używane i nawet zyskało nowe znaczenie, określającego skrajnie ugodowego mężczyznę. To z czym ci się kojarzy dane słowo to twój problem i może w przyszłości, problem twojego terapeuty, że będzie musiał zając się takim spierdonem i frustratem.

polskie cuckolstwo

2. Jest to alegoryczne opisanie problemu społecznego, który autentycznie istnieje w
  • Odpowiedz
@Little_Makak: gosciu ale po każdej twojej wypowiedzi widac ze masz jakis niezsrowy uraz do kobiet, z każdą twoją wypowiedzia coraz bardziej wpisujesz sie w tag #przegryw i #blackpill. Starając sie nauczyć mnie słownictwa coraz bardziej udowadniasz że miałem racje twierdząc że jestes gosciem pokroju blackpil i pzegryw, wynika to z tego co wypisales w ostatniej odpowiedzi. Boze, to co wlasnie zrobiles to najpiekniejsze w zyciu xP bez odbioru bo dalszego
  • Odpowiedz