Wpis z mikrobloga

Wypadek w Krakowie

A powiem wam, że o ile nie jeździ w taki sposób więcej żółtych Renault Megane po Krakowie, to spotkałem tego Patryka P. na drodze na wylocie z Krakowa raz w późnych godzinach nocnych / wczesnoporannych w tym roku i to tak 2-3 miesiące temu. Jadę sobie elegancko ulicą Lipską z centrum Krk w kierunku S7. Tam głównie jest ograniczenie do 70, ale że 2 raz w życiu jechałem tą drogą, trzymałem się bliżej 65, zresztą tam co chwila skrzyżowania są. A ten przeleciał koło mnie zdecydowanie szybciej niż ja jeżdżąc drogami szybkiego ruchu - ok. 120 km/h. Musiał więc jechać bliżej 150.

W przypadku jakiegoś zdarzenia 0 możliwości reakcji zapobiegawczej z wyprzedzeniem. Po prostu leci niczym pocisk i co będzie to będzie. W zasadzie ten wypadek co miał miejsce to jest na pograniczu skrajnej głupoty a samobójstwa.

I wiecie co wam powiem? W ogóle mi go nie szkoda, ani jego koleżków, którzy pewnie z podobnej gliny byli ulepieni - wszyscy z Wieliczki, wiedzieli dobrze jaki wariat za kierownicą, i możliwe że sami nie lepsi byli.

Po tym wyprzedzeniu przez prawdopodobnie tego gościa, poczułem się trochę mniej bezpiecznie na ulicach Krakowa. Teraz z kolei po tym wypadku w związku z jego brakiem dalszego uczestnictwa w ruchu drogowm poczułem się, że będę chociaż ciut bezpieczniejszy jeżdżąc w tych rejonach.

#stopcham #polskiedrogi #bandytazkamerka #krakow #malopolska #patologiazewsi #patologiazmiasta #wypadek #krolowezycia #oskariat
  • 4
  • Odpowiedz
  • 10
@Adamfabiarz każdy który ma takie hobby, czyli #!$%@? po mieście wcześniej czy później tak skończy, jeden dostanie drugą szanse a inny nie. latanie na limicie w środowisku miejskim z tak wieloma zmiennymi poprostu musi się tak skończyć. a to pieszy a to remont a to dzik czy inny pies, a to jakis syf na ulicy... grunt że nie zabrali kogoś innego, niewinnego.
  • Odpowiedz
każdy który ma takie hobby,


@xyz_xyz: czy muzułmanskich ekstremistów budujacych w domowym zaciszu pasy szahida tez nazywa sie hobbystami?
no wlasnie, dlatego nazywajmy takich podludzi po imieniu: terroryści, osoby chore psychiczne, smiecie bez wyobrazni
  • Odpowiedz
@Adamfabiarz: nie czujesz się bezpiecznie to nie wychodź z domu ;p co za pitolenie, jak mała dziewczynka..
ameba żyła szybko i tak umarła, po co robić aferę? bo jego madka to glonojad z parciem na szkło? tylko dlatego o tym tak głośno..

P.S. przez takich zastrachanych o wszystko poj@#ów urzędnicy zabierają nam coraz więcej praw, żeby takie dziewczynki, czuły się bezpiecznie... w piwnicy u Fritzla ..
  • Odpowiedz
  • 0
@dyban: No nie poczułem się bezpiecznie - miasto to nie autostrada. I staje się o wiele bardziej ryzykowny np. zmiana pasa czy wjazd z podporządkowanej, gdy ktoś zapieprza dwukrotnie ponad limit. Nie mi dziękuj, tylko takim jełopom jak ten co się zabił.
  • Odpowiedz