Wpis z mikrobloga

@Castel-Gandolfo

"Wojciech Suchodolski dobrowolnie udzielił mi dostępu do wszystkich swoich kont. Prosił1 bym zarządzał nimi według mojego uznania, bo bylem jego konkuterowcem."

I tyle jesli chodzi o konsekwencje prawne podbierania pieniazków naszemu ćpunkowi
@mateos11: nie miałem doświadczeń z tymi aplikacjami natomiast z Whatsappem tak i jest to powszechny zabieg (odzyskiwanie historii na polecenie)

@PazzaMorte dobrowolnie to sobie mógł tym dysponować za jego życia a nie po śmierci, działając świadomie i mataczac. Jeśli screeny są autentyczne to tu spokojnie przybija mu 245 i 247 kk. Trzeba pamiętać, że sprawa nie toczy się w Białymstoku gdzie prokuratura i policja robią z siebie regularne pośmiewisko. Gdyby mieli
Te wiadomości zostają normalnie na serwerach


@The_Rainman: są zobligowani do tego prawnie. Przypominam jak jakiś czas temu dobrali się do aplikacji Signal, która rzeczywiście szyfrowala wiadomości a te były nie do odzyskania. Taka ciekawostka jeszcze, jak usuniecie chat przez apke Whatsappa a później zalogujecie się przez przeglądarkę PC do web.whatsapp to normalnie po lewej ściągnie wam na chwilę usunięte chaty a dopiero po kolejnej chwili je usunie, więc jak ktoś kumaty