Wpis z mikrobloga

Czy na #appletv jest cokolwiek z polskim lektorem? Przejrzałem kilka wybranych pozycji i nigdzie nie ma. Po rusku wszystko ale po naszemu to już nie łaska? Oj nie podoba mi się to bardzo...

Aha, mireczki z #ps5 - jeśli jeszcze ktoś nie wie a jest zainteresowany to dla użytkowników PS5 jest opcja pół roku appletv za darmo. Dla #ps4 podobno 3 m-ce.
  • 10
via Android
  • 0
@ChristianHorner nie śmieszkuj panie napalony. Nie uważasz że usługa dostępna w Polsce powinna mieć dostępne ścieżki audio w naszym języku? Rozumiem gdyby chodziło o brak w kilku pozycjach ale z tego co widzę to nigdzie nie ma po naszemu a taki orczy jest wszędzie.
@Jack0wy: tv+ to jest najgorsze VOD dostępne na rynku. Nigdy za to nie zapłaciłem. Brałem jak rozdawali za darmo (czyli ze 3x). Prawie nie oglądałem, a ich najlepszy dotąd serial, wciąż nie doczekał się 2 sezonu.
@Jack0wy: EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY HEHE MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA NOWELIZACJA USTAWY I OGLĄDANIE SERWISÓW STREAMINGOWYCH BĘDZIE MOŻNA CZYNIĆ TYLKO Z LICENCJĄ BO SERIO NIEKTÓRZY NIE MAJĄ ANI DOŚWIADCZENIA ANI WYOBRAŹNI I NA PRZYKŁAD OGLĄDAJĄ Z LEKTOREM
Nie uważasz że usługa dostępna w Polsce powinna mieć dostępne ścieżki audio w naszym języku?


@Jack0wy: A to jest jakiś nakaz? Aplikacja jest po PL i są napisy PL. Dla każdego bantustanu mają angażować kasę w lektora?
@syx2 jak robi się kilka rzeczy naraz to lektor jest fajny albo jak oglądasz z kimś innojęzycznym. Poza tym my mamy lektorów do filmów a za granicą nikt nie ma lektora tylko dubbing. Uwierz nie chcesz tego widzieć.