Wpis z mikrobloga

Czy są oprócz mnie osoby, które nawet nie wiedziały o istnieniu czegoś takiego jak program "Królowe Życia"?

Bo mam wrażenie, że wyszedłem z jaskini do jakiejś innej rzeczywistości

#krakow #wypadek #patologiazewsi #szybkoalebezpiecznie #peretti #p3retti

W załączeniu na filmiku matka jednego z czterech umarłych Oskarków, instacelebrytka, mówi o tym, że synek lubił #!$%@?ć po mieście (jak jeszcze żył XDDD)

Czy wiedziałeś/aś o "Królowych Życia" przed wypadkiem?

  • Tak, fajny program 5.2% (330)
  • Tak, ten program to gówno 52.1% (3334)
  • Nie, pierwsze słyszę o czymś takim 42.8% (2739)

Oddanych głosów: 6403

  • 52
: ciekawe ile kobiet które porwała i zmuszała do bycia codziennie gwałconą, popełniło samobójstwo


Dla mnie to skandal że ta osoba w ogóle żyje i łazi wśród normalnych ludzi po ulicy.

A że jest gwiazdą TV to taka abstrakcja że nei da się tego w słowach opisać.


@Ulfric_Stormcloak: ta szmula pojawia się na kanale YT innej starej szmuli poznanej w tym gównianym programie. Ten kanał to w ogóle wylęgarnia patusiarstwa mentalnego,
@LifeReboot masz całkowitą rację, ale ja np. jestem świadomy istnienia tego gówna bo moja różowa to oglądała rzekomo dla beki. myślę, że większość facetów słyszało o tym gówno programie albo dzięki różowej, matce albo siostrze ¯_(ツ)_/¯
@ziuaxa: teraz bedzie startował z tego co czytałem kolejny program na licencji z szonami, The Real Housewives z Hameryki, edycja Warszawa
Aczkolwiek to mają być niby "kobiety sukcesu", a nie takie, których sukcesem było złapać bogatego fajera. Życie pokaże, oglądać nie zamierzam.

a o królowych życia wielu słyszało, bo tam chyba od poczatku jakaś burdelmama (dosłownie) była kreowana na gwiazdę
@LifeReboot: nie zesraj się typie. To, że ktoś kojarzy program, to nie znaczy, ze go ogląda, a o programie było głośno z powodu burdelmamy, co pisano wyżej nie raz. Bo nie jest codziennym, czy normalnym, że przestępca zostaje gwiazdą telewizji.
o tej całej perretti pewnie nikt nie słyszał z tych co program kojarzą
@ziuaxa tak, słyszałem o programie, czasem trafiło się na intro lub koniec. Zabrakło jeszcze jednej opcji w ankiecie - czyli neutralne "Tak" bez dodatków typu "fajne" lub "gówno". Tak, bo wiedziałem o programie, ale go nie oglądałem, więc nie wiem czy jest dobry czy zły. Jedyne o kim tam coś mogłem słyszeć to o Dagmarze (ma swój też własny program o biznesie w Maroku).