Wpis z mikrobloga

Czy są oprócz mnie osoby, które nawet nie wiedziały o istnieniu czegoś takiego jak program "Królowe Życia"?

Bo mam wrażenie, że wyszedłem z jaskini do jakiejś innej rzeczywistości

#krakow #wypadek #patologiazewsi #szybkoalebezpiecznie #peretti #p3retti

W załączeniu na filmiku matka jednego z czterech umarłych Oskarków, instacelebrytka, mówi o tym, że synek lubił #!$%@?ć po mieście (jak jeszcze żył XDDD)

Czy wiedziałeś/aś o "Królowych Życia" przed wypadkiem?

  • Tak, fajny program 5.2% (331)
  • Tak, ten program to gówno 52.1% (3335)
  • Nie, pierwsze słyszę o czymś takim 42.8% (2739)

Oddanych głosów: 6405

  • 52
  • Odpowiedz
@ziuaxa: Tak. To program w którym gwiazdą była kobieta, która porywała młode kobiety i zamykała je w burdelach, gdzie ich pracą było bycie gwałconym przez obcych typów. Codziennie, do śmierci bądź cudownego ratunku.

Miała nawet wyrok za to.
  • Odpowiedz
@ziuaxa: Nie no, tej pani P3 oRETTI nie znam:p

Nie wiedziałem że to gunwo miało aż tylu bohaterów. Widziałem kilka odcinków jedynie, a to głownie dlatego że była imba o tą eks gangsterke.
  • Odpowiedz
@Ulfric_Stormcloak no i wypowiadała się, że już po temacie, dostała wyrok a ludzie jej to nadal wypominają. Ona nie wiedziała, że robi źle. Dlatego sie robi z niej celebrytke, tak samo jak ze słynnego masy i innych przestępców.
  • Odpowiedz
@ziuaxa program leciał na TTV i jest chyba dalej dobre parę sezonów nakręcili. Ogólnie warto rzucić okiem by zobaczyć co pieniądze robią z ludźmi i jakich typów kobiet nie spotykać w życiu. Co ciekawe najnormalniejszymi osobami była para pedałków. Jest szansa na playerze że można to znaleźć.
  • Odpowiedz
@chodznapole: typiara sprzedaje młode dziewczynę do niemca, każe zapłacić rodzinie kupe hajsu, one tam w zasadzie cierpi codziennie katusze jak w piekle.

a pani Gwiazda sobie teraz w najlepsze chodzi po ulicy w drogich ciuchach będąc gwiazdą telewizji
  • Odpowiedz
@Musze_wygrac_zycie: to były czasy komuny w których sutenerzy zabierali paszport młodym i głupim dziewczynom, a te nie mogły wrócić do kraju i zostawały niewolniczkami zmuszanymi do prostytuowania się. Jak jakaś dożyła menopauzy to czasami łaskawie wypuszczano jako zużyty towar do Polski. Dostała zarzuty i list gończy to uciekła do Stanów, a teraz jest gwiazdą TVN.
  • Odpowiedz
  • 26
@Ulfric_Stormcloak: to jest dla mnie najlepsze kuriozum Żr TVN te babę promuje a potem sra się o to ze jakaś szmula się puszczała w Hollywood za role i po 20 latach stwierdziła ze ja wykorzystano
  • Odpowiedz
@ziuaxa ja wiedziałem, że istnieje, głupi program dla Grazynek, które potem będą narzekać na swojego Janusza, że nie mają tak fajnego fejkowego życia jak w telewizji
  • Odpowiedz