Wpis z mikrobloga

Czy są oprócz mnie osoby, które nawet nie wiedziały o istnieniu czegoś takiego jak program "Królowe Życia"?

Bo mam wrażenie, że wyszedłem z jaskini do jakiejś innej rzeczywistości

#krakow #wypadek #patologiazewsi #szybkoalebezpiecznie #peretti #p3retti

W załączeniu na filmiku matka jednego z czterech umarłych Oskarków, instacelebrytka, mówi o tym, że synek lubił #!$%@?ć po mieście (jak jeszcze żył XDDD)

Czy wiedziałeś/aś o "Królowych Życia" przed wypadkiem?

  • Tak, fajny program 5.2% (331)
  • Tak, ten program to gówno 52.1% (3335)
  • Nie, pierwsze słyszę o czymś takim 42.8% (2739)

Oddanych głosów: 6405

  • 52
  • Odpowiedz
Za takie coś nie dostałaby tylko 14 miesięcy więzienia. Raczej po prostu prowadziła dom publiczny co jest nielegalne.


@Musze_wygrac_zycie: No tak, bo w burdelach pracują same ochotniczki.
Wiesz to bo uczestniczyłaś w takim procederze? Byłas prostytutką?
  • Odpowiedz
@Musze_wygrac_zycie: Bazuje na informacjach jakie znalazłem w sieci. Mafia ma to do siebie, że skutecznie zamyka usta świadkom. Prawdopodobnie nie udowodnili jej wszystkiego. Niemniej jednak wiara w to że była wesołą burdel mamą, jak w sitcomach, a prostytutki które dla niej pracowały, były jak ta pani Jola z 13 posterunku, to tak trochę naiwność lvl 'kobieta'.

Zapewne przez ciebie tera jadą do mnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
mam nadzieje, ze takie same podejście masz choćby do np ksw czy innych federacji freak fight gdzie udział w walkach biorą nierzadko czynni przestępcy a po wyroku to tam jest co 3 osoba


@RudyZibi: Oczywiście że tak :p Co to za pytanie z dupy? :p
  • Odpowiedz
@ziuaxa, @Ulfric_Stormcloak, @Ca_millo, @Tommy_: to jeszcze Wam powiem, że Królowa Życia P3retti miała swój wcześniejszy epizod w TV. Kuchenne rewolucje, restauracja Jędza. Wtedy miała innego męża, nazwisko, wygląd i była przedstawiana jako właścicielka salonu kosmetycznego ( ͡º ͜ʖ͡º) ogólnie dobry odcinek, bo Madzia dobrze ją tam wyczuła. Jędza nie dostała akredytacji kuchennego guru, szybko ją zamknęli a pani królowa zostawiła starego męża dla
  • Odpowiedz
@ziuaxa: przerażony jestem, że grubo ponad połowa użytkowników wie co to. Bo to znaczy, że żyję w swojej bańce nie mając pojęcia z jakimi stworami przebywam, pracuję, mijam na ulicy. Kiedyś mi na przerwie w pracy ktoś zostawił magazyn kobiecy czy inne gówno i sobie zażartowałem z nagłówka o romansie dwójki ludzi czy coś, że ale kto to k... jest. A tu nagle młode chłopy, że to gwiazda tego czy innego
  • Odpowiedz
@ziuaxa: a to nie jest ten program gdzie prowadząca była ta typiara co siedziała w pierdlu za handel ludźmi?

Tak to Dagmara Kazmierska
Dagmara Kaźmierska została zatrzymana i skazana prawomocnym wyrokiem za „działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie młodych kobiet do prostytucji” w 2009 roku. Gwiazda prowadziła agencję towarzyską i dopuściła się handlu ludźmi.

Dagmara Kaźmierska spędziła jedynie 14 miesięcy w więzieniu i jak przyznaje, żałuje przede wszystkim
  • Odpowiedz
@ziuaxa: #!$%@? program jedna gwiazdorka która błyszczy z #!$%@? samochodu od swojego ruchacza z francji druga skazana za zmuszanie do prostytucji tak wyglądają właśnie wzorce dla p0lek xD
  • Odpowiedz
@ziuaxa ta, oglądalem se czasem na ttv, śmieszne, bo niby "kamery im towarzyszą na co dzień" a to są scenariusze na poziomie "dlaczego ja", tylko z realnymi ludźmi.
  • Odpowiedz
Celebrytka twierdzi jednak, że doświadczenie wyszło jej na dobre


@szynszyla2018: ciekawe ile kobiet które porwała i zmuszała do bycia codziennie gwałconą, popełniło samobójstwo

Dla mnie to skandal że ta osoba w ogóle żyje i łazi wśród normalnych ludzi po ulicy.
A że jest gwiazdą TV to taka abstrakcja że nei da się tego w słowach opisać.
  • Odpowiedz
@Ulfric_Stormcloak: codziennie rano w pracy. Od kilku lat. Nie oglądam żadnych "programów rozrywkowych" w TV a jestem na bieżąco. Niesamowite ile mój mózg zapamiętuje głupot
(,)
  • Odpowiedz