Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pytanie do #rozowepaski #mirabelkopomusz

Za chwilę razem z moim niebieski lecimy na wakacje, oczywiście fajne ciepłe miejsce, jak co roku jednak trochę mnie to stresuje przez wzgląd na to, że dość wstydzę się chodzic na plaze/basen i rozbierać. Chodzi rzecz jasna o problemy z figura. Nie jestem jakimś bardzo dużym #plussize nosze takie 42 mając jednak prawie 180cm wzrostu więc rozkłada się to lepiej niż u dziewczyny 160. Trochę brzuszka, noga wiadomo nie jak sarenka xD
Bardzo chciałabym kupić jakis fajny dwuczęściowy strój i sie nie przejmować, na plaży zawsze widać wszelkie kształty i rozmiary u wszystkich ludzi.
Niebieski jak co roku namawia żebym się niczym nie przejmowała, przestała nosic ciągle sukienki plażowe itd.

Czy wy się przejmujecie niedomaganiami figury na wakacjach czy #!$%@??



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 21
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: a co cię obchodzi że jakiś turas czy inny hiszpan zobaczy kawałek brzucha, przestań się przejmować i kup sobie zajebisty sexy strój taki jaki ci się podoba i paraduj w nim dumnie.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: trzeba było o tym pomysleć rok temu i spalić smalec, teraz juz za późno, albo nie będziesz sie przejmowac kimś kto ma na Ciebie #!$%@? i bedziesz robic co chcesz i sie dobrze bawic albo kombinowac i sie ewentualnie srednio bawic, wybór należy do Ciebie

( @Antibambino: XDDDD)
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Kobieto, a czym ty się przejmusz? Zauważyłam, że na plaży każdy ma na to wyrąbane. Mało jest kobiet z ładna figurą. Też tak jak ty się zawsze siebie wstydziłam, ale już mi to przeszło i normalnie chodzę w stroju kąpielowym po plaży, nie będziesz chyba siedzieć w długich spodniach w upał.
  • Odpowiedz
@Antibambino co miało na celu bycie chamem wobec dziewczyny, która grzecznie poprosiła o radę/opinie inne dziewczyny i to w raczej delikatnej kwestii?
Naprawdę twoim naturalnym odruchem, widząc że ktoś ma problem z akceptacją siebie jest bezrefleksyjne #!$%@? mu dla 30 sekund śmieszków?

To samo was się tyczy @zwyklyczlek @sprawdzajacy

A tak swoją drogą to chyba przez całe życie nie widzieliście wieszaka z damskimi ubraniami w sklepie, dlatego specjalnie dla was wstawiam zdjęcie poglądowe jak wygląda rozmiar 42 na wzroście niewiele nizszym niż opki. Mam nadzieję, że
Shyvana - @Antibambino co miało na celu bycie chamem wobec dziewczyny, która grzeczni...

źródło: temp_file6617913651741662926

Pobierz
  • Odpowiedz
@Shyvana: Zakładając, że przez nasze "śmieszki" nie popełni magika, to jest szansa, że ją zmobilizują do działania, zadbania o siebie, tak żeby za rok była już fit i takiego wpisu robić nie musiała. Wy, klepiąc ją po ramieniu, mówiąc że jest piękna, gacie z wysokim stanem załatwiają sprawę, a tak w ogóle nie powinna się przejmować niczyją opinią, poprawiacie jej humor na bardzo krótko, a na dłuższą metę jej tylko
  • Odpowiedz
@Shyvana: Jestem chamem, jestem seksistą, a nawet rasistą i się tego nie wstydzę. W pogardzie do grubasów – tak zostałem wychowany!

Ta gruba ze zdjęcia spokojnie mogłaby zrzucić 8-10 kg.
  • Odpowiedz