Wpis z mikrobloga

@ibeafraidi: kiedys przezajebisty był. Starbuzz, nie wiem jak teraz wygląda z dostępnością ale ceny oscylowały w ok. 25-30 zł za 50g. Dym gęsty i przy odpowiednich węgielkach (bambusowych) bardzo smaczny.
  • Odpowiedz
@diarrhoea: przez ostatnie 1,5 roku nie kupowałem go więc nie będę się spierał. Ale wcześniej miewałem go naprawdę hurtowe ilości, zawsze był dobry. Co do zawartości tytexu to nigdy nie czułem żeby melasa/tytoń "kopał" mniej lub bardziej, tak jak jest to w przypadku fajek. Dlatego sugerowałbym się tylko i wyłącznie walorami smakowymi i opiniami innych uzytkowników. Było kiedys bardzo fajne forum na ten temat ale nie pamiętam tej domeny, jak
  • Odpowiedz
@ibeafraidi: @diarrhoea: Bzdura, interesowałem się tym kiedyś, cena nie przekroczyłaby 100 zł za 100 gram. Starbuzz bywał na allegro, a ja sam zamawiałem ze Stanów i mnie to wyszło troszkę ponad 30 zł za 100 gram, fakt faktem, musiałem kupić opakowanie kilogramowe.
  • Odpowiedz
@diarrhoea: @stiopanov: zależy mi na niskiej cenie bo czasami jest tak ze wpada ~7 znajomych i potrafimy wypalic naprawde duże ilości a do tego dostałem na urodziny nową szisze wiec na przetestowanie tez pewnie troche melasy pójdzie :)
  • Odpowiedz
@stiopanov: shisha-forum.pl?

Znam polskich dystrybutorów, przy aktualnych podatkach cena 100g sb (w sklepie, nie z przemytu jak twój) wyszłaby jakieś 140zł/100g.

A za 15zł przy odpowiednich znajomościach można dorwać 50g kartonik fantasii która bije starbuzza na łopatki ;)
  • Odpowiedz