Wpis z mikrobloga

Ale się cieszę! Teraz z racji tego, że pracuję za granicą i zarabiam więcej mogę sobie zainwestować w wygląd. Powiększyłam już usta, bo miałam obrzydliwe małe wary. W poniedziałek idę wypełnić dolinę łez kwasem hialuronowym i w końcu pozbędę się chociaż trochę tych obrzydliwych fioletowych cieni pod oczami. A za rok operacja nosa, aby pozbyć się garbu, a w przyszłości może piersi. Niestety muszę skorygować to czego nie dała mi matka natura - ładnych genów. Nie wiem dlaczego moi brzydcy rodzice postanowili się rozmnożyć choć tak jak mówię wygląd to ich najmniejszy problem.
#logikarozowychpaskow #damskiprzegryw #gownowpis
  • 20
@Vermeerrr: niech każdy robi co chce, ale warto z tym uważać bo jak ktoś już się wkręci w te wszystkie operacje, zabiegi, to potem zaczyna ostro przesadzać i nie wygląda to fajnie, jak chociażby Fagata.
Osobiście uważam, że osoba naturalnie ładna zawsze będzie bardziej atrakcyjna, nawet jeśli stanie obok niej idealna dziewczyna po 10 operacjach. Ale koniec końców najważniejsze żebyś czuła się ze sobą dobrze, także powodzonka ( ͡° ͜
@Vermeerrr: aaaa zapomniałem co do ust to nie mam zdania ale widziałem u ładnego suczyska zrobione cycki , więc ładne laski też je robią, zdaniem innych nie ma co się przejmować , nie przesadź tylko z zabiegami i chodź do sprawdzonych podmiotów wykonujących takie usługi żeby nie zrobić sobie krzywdy próbująć przyoszczędzić
@Vermeerrr: Podzielam zdanie przedmówców że łatwo jest przesadzić z takimi zabiegami i pogorszyć sobie wygląd. A co do piersi to nie każdy lubi duże, z mojego doświadczenia laski które miały mniejsze piersi były lepsze w związku dlatego że nie miały rozbuchanego ego.
@Vermeerrr nieeeeeeeee usta zostaw w spokoju. Nie wiem kto wam naopowiadał takich głupot ale wasze usta są piękne bez ulepszania. A sztucznie powiększone zawsze nie pasują do reszty twarzy, to widać.