Wpis z mikrobloga

Niesamowite jest to jak ta sama historia powtarza się w kolejnych i kolejnych wyborach xD

Przed zwycięstwem PiS panowała podobna atmosfera. Kto nie pamięta niech sobie sprawdzi stare znaleziska. Najważniejszy był "kwik" i "wycie" jakiegoś kosmicznego lewactwa. Teraz jest powtórka z rozrywki. Pomimo tego, że wszystko wskazuje na to, że konfederacja jest drugim PiS, czyli partią , która chce wprowadzać zamordyzm, tyle że jedni pod płaszczykiem udawanego patriotyzmu i 500+ a drudzy udawanym liberalizmem.

I teraz też same znaleziska i wpisy o jakimś urojonym "wyciu" i "kwiku" xD

Niektórzy pewnie nie uwierzą ale często pojawiały się nawet teksty, że PiS obali UKŁAD w polskiej polityce xD xD Nie żartuję, dobrze pamiętam tamte wpisy i znaleziska.

I nawet nie próbujcie wchodzić z nimi w dyskusje, bo to nie ma sensu z prostego powodu. Tu nie chodzi o to kto ma jakiś program itd. Tylko właśnie o to "wycie" i chaos. Oni zagłosowaliby na partię, która obedrze ich ze skóry ale ważne, że innych też obedrze i będzie "wycie" xD

Dlatego zawsze będą powtarzał, Polacy to durny naród. Część jest bardzo zdolna i ogarnięta i nie chcę wszystkich obrażać ale prawda jest taka, ża większość ludzi w Polsce mentalnością bardziej pasują do wschodu i trzeba się z tym pogodzić.

#polityka #neuropa #4konserwy #konfederacja
  • 19
@Murasame: Ja tylko przypominam, że informacja, że konfa będzie koalicjantem PiS to nie jest coś co się pojawia pierwszy raz. Przed wczesniejszymi wyborami też była narracja, że oddanie głosu na konfę to oddanie głosu napis, bo to w zasadzie to samo a jak wyszło ostatecznie to możemy sobie porównać jak często głosuje z PiSem konfa a jak często Lewica czy KO ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Murasame: Ja tylko przypominam, że informacja, że konfa będzie koalicjantem PiS to nie jest coś co się pojawia pierwszy raz. Przed wczesniejszymi wyborami też była narracja, że oddanie głosu na konfę to oddanie głosu napis, bo to w zasadzie to samo a jak wyszło ostatecznie to możemy sobie porównać jak często głosuje z PiSem konfa a jak często Lewica czy KO ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@digitalalchemist:
@Kryspin013: Przypomnij jeszcze kto głosował z PiS za cyrkami covidowymi, tarczami, socjalami, kto wspólnie z PiS załatwił nam najwyższą inflację w UE? :)


@digitalalchemist: chcesz się licytować? Sprawdź sobie wszystkie głosowania nad odwołaniem lub ograniczenie uprawnień pisowskim aparatczykom oraz jakie konfa miała zdanie w tym temacie.

kto wspólnie z PiS załatwił nam najwyższą inflację w UE? :)


@digitalalchemist: Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę jak działa inflacja i że
@digitalalchemist: Wyszło właśnie dokładnie tak jak wszyscy przypuszczali i konfederacja bardzo pomaga PiS. W kryzysowych sytuacjach, kiedy PiS pali się tyłek, to konfederacja pomaga im w głosowaniach. Natomiast jak trzeba przegłosować, żeby w Toruniu przyciąć żywopłot to konfederacja jest przeciw.
Prezydenta też pomagali przepchnąć w wyborach.
@Murasame: Chyba tylko jeśli chodzi o głosowania związane ze światopoglądem (przynajmniej takie kojarze). A mnie bardziej kłują głosowania związane z gospodarką i ograniczaniem wolności. To czy kościół w Polsce będzie miał się lepiej czy gorzej jest dla mnie mniej ważne niż to jaki będzie komfort życia. Co do wyborów prezydenckich to się z Tobą zgadzam.
@Kryspin013: O których dokładnie aparatczykach piszesz, których odwołanie zmieniłoby cokolwiek? Dopóki PiS ma większość to to odwoływanie nie ma żadnego sensu, bo i tak zaraz inny wierny idiota zostanie wsadzony w to miejsce

Co do inflacji to przypominam, ze większość tej inflacji (ok. 10%) było wbite jeszcze przed wojną a tendencja była cały czas wzrostowa i wynikało z wielu decyzji, głównie związanych z zamknięciem gospodarki przez PiS i ich koalicjantów.
@Kryspin013 No to opowiedz czyje odwołanie, które mogło nastąpić gdyby nie konfederacja mogło coś zmienić i dlaczego ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@digitalalchemist: nie dziwę się, że bronicie k0nfiarzy za niepracowanie i nieprzychodzenie na głosowanie jak "i tak co by to dało".

Cokolwiek ci tu nie napiszę i tak #!$%@? jakiegoś fikoła.