Wpis z mikrobloga

jak sobie poradzić z niepokojem z powodu braku zadań w korpo? od 2 miesięcy czekam na projekt który powinien wystartować w ciągu miesiąca. praktycznie siedzie na tyłku w domu i nic nie robię. zostałem zatrudniony specjalnie na ten projekt, dawny przełożony mnie ściągnął. mam ciągły lek że coś pójdzie nie tak i jednak nie będzie tej roboty, co doprowadza mnie do złego samopoczucia. jak się z tym uporać?

#pracbaza #korposwiat #korpo #praca #feels #psychologia
  • 13
  • Odpowiedz
@Niewinnyk: doszkalaj się z czegoś- wtedy nawet jak projekt się wysra, to przynajmniej nie przepalisz tyle czasu.
A jak ci się nie chce to realizuj hobby- w korpo to standard że albo myślą nad projektem, albo nie masz gdzieś dostępu, a czas realizacji czegokolwiek przy zachowaniu całej drabinki decyzyjności to kilkanaście tygdoni.
  • Odpowiedz
@Niewinnyk: czekaj dalej. Masz przecież jakiś okres wypowiedzenia. W międzyczasie polecam:
- książki
- dokształcanie się
- składanie Lego
- gry
- seriale
- malowanie obrazów
- słuchanie muzyki
- grzebanie przy aucie
- odświeżenie mieszkania
- sprzątanie
- cokolwiek co sprawia ci przyjemność

Naucz się pracować by żyć, a nie żyć by pracować i wszystko będzie dobrze.
  • Odpowiedz
@Niewinnyk: Rozumiem Cię bo sam tak miałem. Żeby nie #!$%@?ć to musisz zadbać o następujące sprawy:
1. Dupochron. Pogadaj z menadżerem czy nie może Ci znaleźć innego projektu albo zajęcia. Najlepiej żebyś miał to gdzieś na mejlu ablo komunikatorze. I co jakiś czas się przypominaj, możesz też w różne strony typu do PM-a.
2. Jak nie masz zadań i nikt od Ciebie nie wymaga żebyś je sobie szukał ani nikt Ci
  • Odpowiedz