Wpis z mikrobloga

Nie zdradzajcie wrażliwych sekretów swojej dziewczynie lub czegokolwiek co może zostać użyte przeciwko Tobie, nawet jak ona tego nie użyje to będziecie czuli że ma nad wami jakąś przewagę. Kobiety nie traktują zasad poważnie i w razie konfliktu wyciągną wszystkie prywatne brudy.

#logikarozowychpaskow #zwiazki
  • 72
  • Odpowiedz
@czescmampytanie: No to bym się zgodził. Chociaż osoby które co weekend się najebią raczej nie są uznawane za alkoholików. No ale niech będzie :) Można być ćpunem i normalnie funkcjonować, ba większość sław i bogoli ćpają, tylko co innego np. koks.
  • Odpowiedz
@Aokx: moja była jakaś jebnięta była bo ciągle drążyła o moich sprawach z przeszłości, na których od lat się nie skupiam, bo było i nie ma, nic z tym nie zrobię, trzeba iść do przodu. Ta kretynka uwalała się o to, wręcz na siłe powodowała jakieś problemy, gdzie nigdy ich nie było, twierdziła że to moja wina bo nie przepracowałem tego :D
  • Odpowiedz
@Pan_Slon: a są takie niedorobione psycholożki, będzie wciskać szajsy o tym, że masz jakieś traumy sięgające przedszkola by uzasadnić to, że nie lubisz zielonego koloru. nawet czasem fajnie z nimi pogadać dla beki, ale związek to kręcenie na siebie liny :D
  • Odpowiedz
@kasiknocheinmal: @XyzykDX: to w sumie zalezy od tego czy laska jest psychiczna i #!$%@? i chce od ciebie czegos czy sie szanuje i mowie prawde bo chce budowac zwiazek potencjalny na dobrych zasadach. ja mialem przed obecna taka lafirynde, ktora to zaciemniła, a jeszcze jak bylem u jej rodzicow w domu to wieczorem wyszla do znajomych bo po nia przyjechali, mnie zostawila w domu XD i poszla, i potem jak
  • Odpowiedz
szukając partnerki to przede wszystkim szukałem kogoś kto będzie się nadawał na mojego przyjaciela i


@Notes: szukałes w innych czasach

Dziś kobieta też szuka chłopa z którym wpierw się zaprzyjaźni, ale równocześnie tkwi w różnego rodzaju FBW, o których ci nawet nie powiedzą, a jak nawet to powie ci że ona ma potrzeby.

Ciesz się że udało ci się ogarnąć kogoś sensownego, ale nie chelp się tym, pastwiąc się nad tymi,
  • Odpowiedz
@BornToDie69: mysle ze to moze byc to. naprawde ci ludzie ktorzy tak ujadają na ludzi i na kobiety musza sie obracac wsrod kiepskiej jakosci ludzi/toxikow/ jakis spierdoxów. ja mam 26 i tez sie jeszcze nie przejechalem zbytnio - nie przypominam sobie. owszem moje poprzednie zwiazki byly dziwne bo jedna laska mnie np. klamala oszukiwala i miala na boku bylego, ale to traktuje jako nauke i umiem juz rozpoznac takie red alerty
  • Odpowiedz