Wpis z mikrobloga

Nawet nie wiecie jak Ukraińcy obrabiają nam dupę w całej europie :

Tu jest forum chorwackie https://www.facebook.com/groups/1061696584460490/user/100006248260907

Takie kwiatki tam wypisują :
Stjepan Paulinac Žepić

"Przed oznaczeniem "Bandery faszysty" i przed mówieniem o "faszystach takich jak Bandera", należy otworzyć i przeczytać najmniejszą biografię Bandery w każdej encyklopedii! Mężczyzna służył w obozie koncentracyjnym Sachsenhausen od lipca 1941 roku. do grudnia 1944 roku! To jest w tym samym Sachsenhausen, gdzie zginął Yakov Dzhugashvili. Co za faszysta? Skąd się wziął faszysta? Przecież jak tylko Bandera opublikował w lipcu "Akt o odrodzeniu państwa ukraińskiego", od razu trafił do obozu koncentracyjnego. I spędził tu całą wojnę. Ale kiedy Niemcy wypuścili go w grudniu 1944 roku. ponieważ musieli próbować przejąć UPA, którą też malujemy grubym czarnym kolorem, odmówili współpracy z Niemcami. Jak mógł współpracować? Jego dwóch braci zginęło w obozie koncentracyjnym Auschwitz. Kiedy krzyczysz, że Bandera był prawie głównym mordercą wojny, zadajesz sobie pytanie: "gdzie mógł to zrobić? "". No to Jeljcin zniszczył więcej ludzi niż Bandera w całym swoim życiu jednym strzałem na Biały Dom!
Borys Siergiejewicz Mironow (ur. 29 lat. Sierpień 1951. , Mogocha, obwód czyciński, RSFSR, ZSRR) to rosyjskie państwo, pracownik publiczny i polityczny, dziennikarz, publicysta."

Stjepan Paulinac Žepić

Sowiecka manipulacja dokumentami historycznymi jest odpowiedzialna za tuszowanie faktów i prawdy o armii UPA, która często jest oskarżana o zbrodnie popełnione przez sowieckie N Historia wojska nie została do tej pory w pełni zbadana, ale postrzeganie wojska zmieniło się pozytywnie w ostatnich latach, gdy wgląd w tajne sowieckie archiwa ujawnił, że wojsko nie jest odpowiedzialne za popełnione wcześniej zbrodnie.

Stjepan Paulinac Žepić

Zbrodnię przeciwko Polakom na zachodniej Ukrainie popełniło NKWD a nie ukraińskie wojsko powstańcze.

A tu forum polskie :

https://www.facebook.com/groups/1396163114515946

Jest tam takie uwielbienie Ukraińców jak w kościele Jezusa. #ukraina #bandera #wolyn
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ukraińcy obrabiają nam dupę


Stjepan Paulinac Žepić

@pulutlukas: Przecież to typowo chorwackie imię i nazwiska i ten człowiek pisze też po chorwacku na chorwackiej grupie. A ta pierwsza wypowiedź o Banderze to w ogóle cytat z rosyjskiego polityka.
  • Odpowiedz
  • 2
@Wypok123: Niech pozwolą kopać - ukraincu! Cały świat niech się dowie jak urywano dzieciom ręce, rozrzynano kobiety a dziadków wbijano na pal... macie naśladowców
Stjepan Paulinac Žepić
Autor
Mladen Stamenic
Od 1991 roku jestem członkiem HSP i wolontariuszem HOS w Bośni i Hercegowinie.
HSP jest ideologicznie bardzo podobna do organizacji ukraińskich nacjonalistów.
Pułkownik AZOV jest taki sam jak HOS lat 90 w Chorwacji i Bośni i Hercegowinie
  • Odpowiedz
Cały świat niech się dowie jak...


@pulutlukas: niech świat cały się dowie jak Polacy palili żywcem całe żydowskie rodziny w stodole, niech się świat dowie jak oddziały AK mordowały bezbronnych Ukraińców w Sahryniu! Ktoś tu chyba zapomniał, że nasz naród też ma swoje za uszami.
  • Odpowiedz
  • 12
No tak tylko tam jest propagowana wizja świętych Ukraińców.


@pulutlukas: Znalazłeś chorwacką grupę na której jest zawrotne 800 ludzi, wrzucasz post jakiegoś randomowego Chorwata piszącego po chorwacku do Chorwatów i komentujesz to stwierdzeniem, że Ukraińcy obrabiają nam dupę w całej Europie. Zastanów się nad umiejętnością wyciągania wniosków.
  • Odpowiedz
  • 0
@smutny_przerebel: Ok możemy mówić o tym na forum ONZ, ale wcześniej wszędzie ekshumacje Polaków, żydów , czechów Rumunów we wszystki 500 wsiach przez was zniszczonych i 10 000 innych mogił. Wasze mogiły też zbadajmy zobaczymy czy było tyle trupów ile mówice. Potem mogę podać wam dłoń. Po tych badaniach. A jak nie ma ekshumacji morda wkubeł - bo gadać to każdy może liczą się czyny. A czyny są takie że
  • Odpowiedz
  • 0
@JPRW: Myślisz że to jest tylko jedna taka grupa a koleś jest na jednej? Ta polska co dałem linka ma 10 innych zlinkowanych stron na której przebywają ci sami ukraińscy propagandziści. Jest tam promowana ukrainska wizja. Czytają to ludzie z całej europy . Jak będziemy mieć spór z ukrainą jak 2016 roku to ci ludzie nie będą rozumiec naszej narracji.
  • Odpowiedz
@pulutlukas: tak, ludzie z całej Europy czytają grupki, gdzie pisze trzech ludzi i na krzyż, posty dostają po 20 lajków i święcie wierzą we wszystko co tam jest napisane. A w ogóle to zorganizowana antypolska ukraińska kampania propagandowa.
Naprawdę bym się tym wszystkim martwił, ale doskonale wiem, że dzielnej polskiej husarii w internecie nie brakuje i jestem więcej niż pewien, że na pewno da odpór tym kłamliwym atakom. Możesz spać
  • Odpowiedz
@pulutlukas: z całym szacunkiem, ale gdzie ja zanegowałem istotę ekshumacji ofiar Wołynia?!?!?!? Jestem absolutnie za i uważam, że jest to kwestia dobra narodowego. Nie godzę się jednak na odczłowieczanie Ukraińców.
Chciałbyś być nazywany ludobójczym piromanem ze względu na Jedwabne?!
  • Odpowiedz
  • 0
@smutny_przerebel: U mnie w rodzinie i rodzinie żony nie mamy sfiksowanej wizji żydów w Polsce. Kiedyś do Kielc przyjechał profesor do Kielc jakiś antysemita i postawił tezę że jeśliby nie było holokasustu - to dziś byłaby judeopolonia. Na znak protestu wyszedłem, a wile osób biło brawo to było z 25 lat temu jak bylem w liceum

Moja babcia opowiedziała mi historię jak to w 1940 roku mordowano żydów pod Kielcami. Jak Ci bogaci żydzi jechali na mord w podkieleckich dołach koło wiśniówki. Kto ich wiózł polscy chłopi. Babcia opowiedziała mi ze szczegółami jaki był wyraz twarzy jednej zydówek , co miała dziecko na ręku. Tą rozpacz. To była rozpacz też mojej babci która wtedy miała może 10 lat. Powiedziała mi wiele lat temu że się tego wstydziła że nic nie mogła zrobić. Wie Pan co miejscowi zrobili z tymi woźnicami po wojnie? Wszystkich zabili. Nie byli wstanie żyć wśród zbrodniarzy. Widzi Pan tą różnicę. A ten wstyd który miała moja babcia - przekazała mi i ja przekaże kolejnemu pokoleniu. To taka szczepionka na całe to okropne zło. Widzi Pan różnicę jak widzimy świat. Ja wręcz wyobrażam sobie jak wyglądała ta kobieta na wozie. Słyszę te strzały. Ukraińcy natomiast - oficjalnie nie wiedzą nic o tym co zrobili.

Nie boje się co jest w Jedwabne - boje się że nigdy nie zostanie dokończona ekschumacja. Granie kartami, że niby mordowaliśmy jest słabe. Inaczej niemcy napisaliby bibiotekę książek o naszych gwałtach i morderstwach na ziemiach
  • Odpowiedz
@smutny_przerebel: jakich niewinnych ukraińców xD ci niewinni ukraińcy cywile bardzo chętnie dołączali się do cięcia piłami kobiet i dzieci. Tacy to niewinni byli. Jako pierwsi rozpoczęli akcje sabotażowe przeciwko ludności cywilnej bo im Polskie szkoły przeszkadzały, że ludzie mówią innym językiem. Trzeba było siedzieć na dupie, a nie teraz płakać na wykopie o akcje odwetowe. Samoobrona mówi ci to coś?

Zbrodni w Jedwabne nikt nie neguje i nie świętuje ludobójstwa
  • Odpowiedz
Nie boje się co jest w Jedwabne - boje się że nigdy nie zostanie dokończona ekschumacja.


Ale to jest już kwestia polityczna, złość możesz mieć jedynie do obecnej władzy, że na drodze dyplomacji nie może tego osiągnąć. A ostatnie wypowiedzi DUDU tylko ten fakt potwierdzają.

Nie nie uważam że wszyscy ukraincy to mordercy. Do wybuchu wojny za Banderę można było dostac w mordę w Kijowie i na wschodzie.


Do
  • Odpowiedz
  • 0
@nozyczkisieodezwa: Wychodzi, że tylko o to nam chodzi, ale wyszłaby takie kwiatki że świat na moment przypominałby sobie 1943r a zapomniał o obecnej wojnie. Po za tym morale ukraińskie poleciałoby na łeb na szyję. Zbrodnia w Saryhaniu dokonana przez oddział nacjonalistów polskich miała za cel skłócić polaków i ukrainców, bo przecież moment wczesniej podpisano sojusz przeciw sowietom. Ukraińcy w Kijowie właśnie żądają żeby postawić pomnik upamiętniający tą chwilę, wtedy pięknie
  • Odpowiedz
  • 0
@smutny_przerebel: co do odbioru - to z Niemcami wyjaśniliśmy sobie to i owo. Praktycznie 99%. Z Ukrainą 0%. Co , to akurat do tego kto byl gorszy a kto lepszy, to akurat u mojego pradziada stacjonował niemiecki oficer w chaupie nikt nie zginął, a dziadek wychował dzieci. zgineła zas rodzina na Wołyniu. Każdy z członków zna tą tragedię. Moja babcia zmarła 2021 nigdy nie pojechała na groby ciotek i wujków
  • Odpowiedz