Wpis z mikrobloga

Nawet nie wiecie jak Ukraińcy obrabiają nam dupę w całej europie :

Tu jest forum chorwackie https://www.facebook.com/groups/1061696584460490/user/100006248260907

Takie kwiatki tam wypisują :
Stjepan Paulinac Žepić

"Przed oznaczeniem "Bandery faszysty" i przed mówieniem o "faszystach takich jak Bandera", należy otworzyć i przeczytać najmniejszą biografię Bandery w każdej encyklopedii! Mężczyzna służył w obozie koncentracyjnym Sachsenhausen od lipca 1941 roku. do grudnia 1944 roku! To jest w tym samym Sachsenhausen, gdzie zginął Yakov Dzhugashvili. Co za faszysta? Skąd się wziął faszysta? Przecież jak tylko Bandera opublikował w lipcu "Akt o odrodzeniu państwa ukraińskiego", od razu trafił do obozu koncentracyjnego. I spędził tu całą wojnę. Ale kiedy Niemcy wypuścili go w grudniu 1944 roku. ponieważ musieli próbować przejąć UPA, którą też malujemy grubym czarnym kolorem, odmówili współpracy z Niemcami. Jak mógł współpracować? Jego dwóch braci zginęło w obozie koncentracyjnym Auschwitz. Kiedy krzyczysz, że Bandera był prawie głównym mordercą wojny, zadajesz sobie pytanie: "gdzie mógł to zrobić? "". No to Jeljcin zniszczył więcej ludzi niż Bandera w całym swoim życiu jednym strzałem na Biały Dom!
Borys Siergiejewicz Mironow (ur. 29 lat. Sierpień 1951. , Mogocha, obwód czyciński, RSFSR, ZSRR) to rosyjskie państwo, pracownik publiczny i polityczny, dziennikarz, publicysta."

Stjepan Paulinac Žepić

Sowiecka manipulacja dokumentami historycznymi jest odpowiedzialna za tuszowanie faktów i prawdy o armii UPA, która często jest oskarżana o zbrodnie popełnione przez sowieckie N Historia wojska nie została do tej pory w pełni zbadana, ale postrzeganie wojska zmieniło się pozytywnie w ostatnich latach, gdy wgląd w tajne sowieckie archiwa ujawnił, że wojsko nie jest odpowiedzialne za popełnione wcześniej zbrodnie.

Stjepan Paulinac Žepić

Zbrodnię przeciwko Polakom na zachodniej Ukrainie popełniło NKWD a nie ukraińskie wojsko powstańcze.

A tu forum polskie :

https://www.facebook.com/groups/1396163114515946

Jest tam takie uwielbienie Ukraińców jak w kościele Jezusa. #ukraina #bandera #wolyn
  • 26
Ukraińcy obrabiają nam dupę


Stjepan Paulinac Žepić

@pulutlukas: Przecież to typowo chorwackie imię i nazwiska i ten człowiek pisze też po chorwacku na chorwackiej grupie. A ta pierwsza wypowiedź o Banderze to w ogóle cytat z rosyjskiego polityka.
@Wypok123: Niech pozwolą kopać - ukraincu! Cały świat niech się dowie jak urywano dzieciom ręce, rozrzynano kobiety a dziadków wbijano na pal... macie naśladowców
Stjepan Paulinac Žepić
Autor
Mladen Stamenic
Od 1991 roku jestem członkiem HSP i wolontariuszem HOS w Bośni i Hercegowinie.
HSP jest ideologicznie bardzo podobna do organizacji ukraińskich nacjonalistów.
Pułkownik AZOV jest taki sam jak HOS lat 90 w Chorwacji i Bośni i Hercegowinie
No tak tylko tam jest propagowana wizja świętych Ukraińców.


@pulutlukas: Znalazłeś chorwacką grupę na której jest zawrotne 800 ludzi, wrzucasz post jakiegoś randomowego Chorwata piszącego po chorwacku do Chorwatów i komentujesz to stwierdzeniem, że Ukraińcy obrabiają nam dupę w całej Europie. Zastanów się nad umiejętnością wyciągania wniosków.
@smutny_przerebel: Ok możemy mówić o tym na forum ONZ, ale wcześniej wszędzie ekshumacje Polaków, żydów , czechów Rumunów we wszystki 500 wsiach przez was zniszczonych i 10 000 innych mogił. Wasze mogiły też zbadajmy zobaczymy czy było tyle trupów ile mówice. Potem mogę podać wam dłoń. Po tych badaniach. A jak nie ma ekshumacji morda wkubeł - bo gadać to każdy może liczą się czyny. A czyny są takie że siedzi
@JPRW: Myślisz że to jest tylko jedna taka grupa a koleś jest na jednej? Ta polska co dałem linka ma 10 innych zlinkowanych stron na której przebywają ci sami ukraińscy propagandziści. Jest tam promowana ukrainska wizja. Czytają to ludzie z całej europy . Jak będziemy mieć spór z ukrainą jak 2016 roku to ci ludzie nie będą rozumiec naszej narracji.
@pulutlukas: tak, ludzie z całej Europy czytają grupki, gdzie pisze trzech ludzi i na krzyż, posty dostają po 20 lajków i święcie wierzą we wszystko co tam jest napisane. A w ogóle to zorganizowana antypolska ukraińska kampania propagandowa.
Naprawdę bym się tym wszystkim martwił, ale doskonale wiem, że dzielnej polskiej husarii w internecie nie brakuje i jestem więcej niż pewien, że na pewno da odpór tym kłamliwym atakom. Możesz spać spokojnie.
@smutny_przerebel: U mnie w rodzinie i rodzinie żony nie mamy sfiksowanej wizji żydów w Polsce. Kiedyś do Kielc przyjechał profesor do Kielc jakiś antysemita i postawił tezę że jeśliby nie było holokasustu - to dziś byłaby judeopolonia. Na znak protestu wyszedłem, a wile osób biło brawo to było z 25 lat temu jak bylem w liceum

Moja babcia opowiedziała mi historię jak to w 1940 roku mordowano żydów pod Kielcami. Jak
@smutny_przerebel: jakich niewinnych ukraińców xD ci niewinni ukraińcy cywile bardzo chętnie dołączali się do cięcia piłami kobiet i dzieci. Tacy to niewinni byli. Jako pierwsi rozpoczęli akcje sabotażowe przeciwko ludności cywilnej bo im Polskie szkoły przeszkadzały, że ludzie mówią innym językiem. Trzeba było siedzieć na dupie, a nie teraz płakać na wykopie o akcje odwetowe. Samoobrona mówi ci to coś?

Zbrodni w Jedwabne nikt nie neguje i nie świętuje ludobójstwa w
Nie boje się co jest w Jedwabne - boje się że nigdy nie zostanie dokończona ekschumacja.


Ale to jest już kwestia polityczna, złość możesz mieć jedynie do obecnej władzy, że na drodze dyplomacji nie może tego osiągnąć. A ostatnie wypowiedzi DUDU tylko ten fakt potwierdzają.

Nie nie uważam że wszyscy ukraincy to mordercy. Do wybuchu wojny za Banderę można było dostac w mordę w Kijowie i na wschodzie.


Do dziś pewnie można
@nozyczkisieodezwa: Wychodzi, że tylko o to nam chodzi, ale wyszłaby takie kwiatki że świat na moment przypominałby sobie 1943r a zapomniał o obecnej wojnie. Po za tym morale ukraińskie poleciałoby na łeb na szyję. Zbrodnia w Saryhaniu dokonana przez oddział nacjonalistów polskich miała za cel skłócić polaków i ukrainców, bo przecież moment wczesniej podpisano sojusz przeciw sowietom. Ukraińcy w Kijowie właśnie żądają żeby postawić pomnik upamiętniający tą chwilę, wtedy pięknie mogliby
@smutny_przerebel: co do odbioru - to z Niemcami wyjaśniliśmy sobie to i owo. Praktycznie 99%. Z Ukrainą 0%. Co , to akurat do tego kto byl gorszy a kto lepszy, to akurat u mojego pradziada stacjonował niemiecki oficer w chaupie nikt nie zginął, a dziadek wychował dzieci. zgineła zas rodzina na Wołyniu. Każdy z członków zna tą tragedię. Moja babcia zmarła 2021 nigdy nie pojechała na groby ciotek i wujków -