Wpis z mikrobloga

#odyn W sumie Korsira szanuje za ogarnięcie. Chyba jest najmłodszy? z brygady kryzys. A jeśli chodzi o jakieś przygotowania do bieda tripu to jest ogarnięty, narzędzia zapasowe części itp itd. Coś co w tanich podrózach sie przydaje czyli samodzielnośc. Odynowi brakuje albo takiej własnej samodzielności albo takiego kochanka znaczy ukochanego przyjaciela co by jechał obok i pomagał.
  • 21
@Taiispiimapulber: Jakie ogarnięcie? #korsir 3 miesiące sprząta garaż i nadal burdel, kupił busa, ale nawet nie ruszył z zabudową właściwie nie wiadomo czemu, tylko jedzie skrajnie zżartą przez rdzę Mazdą w której wygląda jak bezdomny, jakieś historie z kolanami i nagrywanie filmów ch** wie o czym w sumie. Buduje jakieś kretyńskie mechanizmy do czyszczenia monet, klei potłuczony słoik, pali routery od neta - tym się zajmuje na codzień. On jest taki
@Mooher już ci kolego tłumacze czemu siedziałem tyle w domu. Sytuacja z kolanami się pogarszała i przed wyjazdem chciałem ją ogarnąć. Muszę nadal czekać na wyniki i z tego powodu jest przełożony bus na późniejszy termin. Jeżeli kolana będą do operacji to pójdzie na to jakieś 10-20 tyś zł. Jakbym zaczął budowę, wywalił kasę to potem na kolana by brakło. Wole wstrzymać się ze swoimi wygodami i najpierw ogarnąć zdrowie. Oczywiście można
@Korsir: Jest takie góralskie powiedzenie: jak czegoś chcesz to znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz znajdziesz powód. I tak to widzę. Jakbyś w normalnej pracy tak się szczypał ze sprzątaniem garażu przez 3 miechy, to już by cię dawno w niej nie było. Co do busa, pewne prace da się małymi kroczkami wykonać niskim kosztem, oczywiście jak się chce. Był napał i bus stoi pół roku nawet koncepcji ani konkretnych gratów do
@Mooher nie wiem czy widzisz różnice, ale mam spore problemy z kolanami. Nie mailem problemów z zapalającym się domem albo prostatą... No, ale najłatwiej pisać na Wypoku
@Taiispiimapulber: XD Też kiedyś myślałem, że Blondyn jest ogarnięty, ale teraz mogę powiedzieć, że niewiele różni się od pozostałych postaci odyńcowego uniwersum. Jedyne co go wyróżnia to to, że potrafi używać narzędzi, ale z drugiej strony to co nimi wyczynia ostatnio to jedno wielkie XD. Zobaczysz ile razy podczas tej wyprawy usłyszysz, że czegoś zapomniał albo coś zgubił, także nie przesadzałbym z tym dobrym przygotowaniem.
@Mooher tak. Właśnie tak polecił lekarz. Obie łąkotki mam rozwalone w lewym kolanie. Dostałem kwas hialuronowy z osoczem i za półroku kontrola. Są 2 opcje. Albo łąkotki się zaczną regenerować albo operacja...