Wpis z mikrobloga

Kurła kiedyś to były burze... Nie wiem czemu, ale zauważyliście, że przez ostatnie lata jakoś jest mniej burz w ciągu roku? Pamiętam za dzieciaka, o panie to były takie burze, że aż się wychodziło z babcią czy mamą na balkon i się podziwiało albo nie spało się w nocy bo grzmiało cały czas. Dziś od rana spamują mi w radarach pogodowych i powiadomieniach, że BURZA Z GRADEM!!! HURR DURR! LUDZIE ZBIERAJCIE SWOJE DZIECI, PSY, KOTY I DO SCHRONÓW NAJLEPIEJ xD taki chooy, pokapało może z minutkę i koniec, później też się już nic nie zapowiada. Uwielbiam burze, świat wtedy jakby staje w miejscu i jest mega atmosfera, ale może to i lepiej, że nic się nie szykuje bo dla niektórych ludzi burza też wiąże się z problemami z ciśnieniem i omdleniami więc good for them.
#zalesie #lodz #burza #pogoda #dziecinstwo #gownowpis
  • 7
  • Odpowiedz
@szatkownica: może tak, może nie.
W tym roku na pewno 2 były.

Natomiast rok temu była konkretna, kiedy 10 sekund silniejszego wiaterku, pozbawiło ludzi prądu na 2 tyg. Od tamtej pory mam dość wrażeń związanych z burzami.
  • Odpowiedz
@szatkownica ano właśnie. Kolejna z rodzaju "kiedyś to było, teraz to nie ma ehh". Chociaż może wtedy jak byliśmy mali to inaczej te burze odczuwaliśmy? Może robiły na nas większe wrażenie po prostu? Że jest mniej teraz to też tak mi się wydaje. Ale czy są słabsze lub mniejsze? Hmmm.
  • Odpowiedz