Wpis z mikrobloga

@Tommy_Weasel: Wystarczylo przez pol roku miedzy jesienia 2020 a wiosna 2021 przestac uprawiac sport a zamiast tego chlac Kuflowe Mocne robiac z nich swoj glowny alkohol imprezowy (ale i tygodniowy).

Weszla opuchlizna alkoholowa, piwny brzuch, pogorszyla sie cera (tradzik i blada bo nie ukrwiona dobrze) i z atrakcyjnego faceta spadlem na przecietniaka. A przecietniaki takich sygnalow nie dostaja.

Oczywiscie ja tego nie widzialem bo czlowiek sie dzien w dzien w lustrze
@pieczony_szczur_z_ogniska: No i git, fajnie ze się odbileś i zauważyłeś problem ;)
Niestety dobry wyglad to ciągła walka z tymi zachciankami w postaci słodyczy, fastfoodow czy alkoholu. Ja od kiedy pozbyłem się otyłości to dbam o to, żeby chociaż te 2-3 razy wyjść chociaż na 20min biegu, są słabsze miesiace, są lepsze, ale musi być zachowane minimum.
@Tigermass: Odstawienie cukru trwa tydzien. Dwa ray odstawialem przez okres poltorej roku. Przez tydzien caly czas myslisz o slodyczach a po 7 dniach o nich zapominasz. A jakie fajne uczucie jest wtedy. Tylko nie daj sie skusic na kawalek ciasta na swieta bo na jednym sie nie skonczy. Ja wtedy przez 3 dni zjadlem 10. A potem znowu poplynelem ze slodkim ze co drugi dzien cukiernie odwiedzalem. I znowu 7 dni
@wykopowy_brukselek: Nikt Ci nie kaze zdradzac swojej kobiety. Sam fakt ze w razie czego jak sie rozstaniecie to masz chetne laski w zasiegu reki jest mega komfortowy psychicznie. No i samoocena w gore, poczucie wlasnej wartosci w gore, atencja w gore. To dziala pozytywnie na psychike.

Albo destrukcyjnie jak sie do tego przyzwyczaimy i chcemy wykorzystac i nagle sie okaze ze to juz melodia przeszlosci. Upadek z wysokiego konia boli bardziej.
Tylko nie daj sie skusic na kawalek ciasta na swieta bo na jednym sie nie skonczy. Ja wtedy przez 3 dni zjadlem 10. A potem znowu poplynelem ze slodkim ze co drugi dzien cukiernie odwiedzalem. I znowu 7 dni detoksu musialem zrobic.


@pieczony_szczur_z_ogniska: No coś w tym jest. Przestałem jeść na dwa miesiące słodkie gówna - całkowicie się oduczyłem. Potem po antybiotykoterapii jak schudłem sporo kilogramów sobie pozwoliłem znowu na słodkie