Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci

Ok... Czyli BK to kapiszon. I to się potwierdza.

3K wniosków tylko na BK2% do zeszłego piątku, taka PĄPA ŻĘ JA NIEMOGE XD!,
3K W TYDZIEŃ =12K W MIESIĄC!!!! I TO NA POCZĄTKU TEGO FENOMENALNEGO PROGRAMU GDZIE LUDZIE W BRAMKACH STARTOWYCH STALI XDD!!!!
12K W MIESIĄC = RYNEK POD RESPIRATOREM

Rynek znowu ciągną Ci którzy pod wpływem strachu składają wnioski, bądź przyśpieszyli decyzję o zwykłe kredyty....
czy też przestraszeni gotówkowicze

Źródełko:

https://youtu.be/jbupU-9_QW8?t=313
K.....L - #nieruchomosci 

Ok... Czyli BK to kapiszon. I to się potwierdza.

3K wnios...

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
  • 6
@MonsterKill: to chyba tylko kilkanaście osób z tagu... Podejrzewam, że 80% kupujących nawet nie wie o tej ustawie. Bo chyba nie trąbili o tym w TVP i na onecie.
@MonsterKill: akurat kredyt można załatwić bez czekania na PCC, bo liczy się data transakcji a procedowanie kredytu trochę trwa. Wiec osoby składające dziś pewnie realnie do transakcji będą mogły przystąpić w sierpniu.

@KlatwaNieruchowPL w tych 3k też trzeba policzyć to, że doradcy najczęściej składają do co najmniej dwóch banków a większość do trzech, wiec realnie jest tego jeszcze mniej.

Osobiście spodziewałem się większej pompy na start. Na rynku zainteresowanie jest, ale
@KlatwaNieruchowPL: w duzych miastach to i tak za ten limit to nie za wiele mozna kupic. po 2 sa wakacje i ludzie w rozjazdach wiec moim zdaniem peak programu bedzie na jesieni. natomiast nawet przy takiej ilosci ten program jest szkodliwy, bo ceny nieruchomsci co mieszcza sie w limicie juz podskoczyly. natomiast obstawiam wieksze mozliwosci negocjacji na nieruchach poza limitem.
w tych 3k też trzeba policzyć to, że doradcy najczęściej składają do co najmniej dwóch banków a większość do trzech, wiec realnie jest tego jeszcze mniej.


@opewnieJerzy: Dokładnie. W tych 3k wniosków masz chociażby moje do 3 banków (bo tyle teraz oferuje bk2%). Wiele osób dopiero teraz się tym programem zaczyna interesować (patrzę na znajomych czy jak twierdzi mój doradca) i wnioski dopiero zaczną spływać za jakiś czas, ale nie sądzę,