Wpis z mikrobloga

Ale ja jestem #!$%@?. Tyle czasu wzbraniania się przed założeniem #badoo, czytania wykopowych blackpillowych i przegrywowych tagów, tylko po to, żeby w dwa dni po założeniu:
- nabić z 70 par (gdzie dawałem w prawo może z 5% - selekcja po wadze, ubiorze, opisie)
- zorientować się, że pary do których napisałem pierwszy odpisują chętnie, i chcą się umawiać (no ale ok, nie zacząłem ani razu od "hej, co u ciebie" xD)
- samemu dostać kilka wiadomości od w porządku lasek jako pierwszy
- już po dwóch dniach spotkać się z #szaramyszkadlaanonka z którą kliknęło na tyle super, że już po paru tygodniach znajomości (i nabicia przy tym masy godzin razem) uznaliśmy, że usuwamy konta

Totalna abstrakcja, i odwrotne doświadczenie do tego na co się nastawiłem. Przyznaję, że nie moge powiedzieć, że blackpill obalony, bo moje staty to 180cm i morda 5/10, czyli zupełnie przeciętnie i nie najgorzej, ale też w przeciętne właśnie dziewczyny celowałem. Pozdrawiam i życzę odwagi, jak ktoś jest w podobnej sytuacji jak ja na początku xD
  • 8
@Antibambino: :D
mam podstawy by twierdzić, że czytam i rozumiem więcej od Ciebie.

w przeciętne właśnie dziewczyny celowałem


tak napisał OP, a ty dopowiedziałeś sobie "pasztety" nawet nie widząc o kogo chodzi. Dokładnie tak samo jak te p0lki z nieludzkimi wymaganiami ( które kojarzę jedynie z wpisów na mirko) mówią o przeciętnych facetach.
Nie mogę tego zrozumieć, dlaczego ty i inni mizogini nie potrafią dostrzec tych podwójnych standardów.