Wpis z mikrobloga

a to też wspieramy Rosję w wojnie z Ukrainą? Nie wiedziałem.


@niezdiagnozowany: Przecież nie wspieramy Ukrainy z dobroci serca, tylko z czysto egoistycznych powodów. Wolimy, żeby oni leżeli gdzieś w błocie z urwaną nogą i zatrzymywali nową odsłonę ruskiego imperializmu, niż my. A ktoś go musi zatrzymać, jedyny język jaki rozumie Rosja, to język siły i nie cofną się, póki jakaś siła ich nie zatrzyma.
Czemu niektórzy nie potrafią tego zrozumieć?
oczywiście ze się pojawiają


@sexlord: mogę nie być na czasie, w końcu mogło być tak że w najnowszych widziałem tylko takie obrazki więc może przez przypadek nie widziałem tych co się pojawiają, pokażesz mi taki z tego tygodnia? Albo z ostatnich 30 dni?

a to ruscy aspirują do kraju europejskiego?


@przegryw_naczelny: tak. Na taki który może być nawet lekiem dla zgniłego zachodu.
Albo z ostatnich 30 dni?


@aarahon: Ale coś stricte o Katyniu czy pocisk na r0sjan za Bucze czy inne zbrodnie wojenne? Generalnie te małpy ciągle popełniają jakieś zbrodnie wojenne więc nie trzeba sięgać do wydarzeń z II WŚ żeby ich grillować. Obecnie mamy 80 lecie Rzęzi Wołyńskiej więc nic dziwnego, że ilość postów odnoszących się do tematu jest większa. Wojna wojną ale są tematy, które należy zamknąć i obecnie mamy najsilniejszą
@Sisal: a kto mówi że Ukraińcy są spoko? Zwłaszcza ci którzy popierają to rzeź wołyńską?

Ale coś stricte o Katyniu czy pocisk na r0sjan za Bucze czy inne zbrodnie wojenne?


@sexlord: o jakiejkolwiek zbrodni której dopuścili się ruscy na Polakach. Ja tego nie widziałem.

każda krzywda ma zostać pomszczona, tak samo na onucach jak i na upaińcach.


@woj_st: kto to są upaińcy? to z jakiegoś ruskiego slangu?

Bo nikt